Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:07
 » Zibi 18:05
 » metacom 18:03
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » cVas 17:54
 » luzak2363 17:43
 » Artaa 17:39
 » DJopek 17:34
 » @GUTEK@ 17:24
 » KHot 17:18
 » RoBakk 17:08
 » abes99 16:50
 » Liu CAs 16:45
 » steve 16:37
 » AfiP 16:32
 » Markizy 16:30
 » Wojtekar 16:25
 » dugi 15:59

 Dzisiaj przeczytano
 39488 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy Adobe Premiere dziala na duronie ?? , Kozo 31/07/04 16:16
no wlasnie, odpalam w/w program a on mi wypisuje ze nie mam procka z SSE i moge sie cmoknac. Czy ktos juz przerabial ten temat - bo pierwszy raz spotykam sie z czyms takim.dzieki

  1. dziala , no13 31/07/04 16:53
    ....

    Iron Maiden

    1. dzieki za wyczerpujaca odpowiedz... , Kozo 31/07/04 18:25
      ale moglbys opisac cos wiecej - jezeli mam komunikat ze nie mam SSE - czy jest jakis patch czy jakas specjalna wersja ??

      1. hmm , Czarek 31/07/04 18:39
        po prostu masz starego Durona bez obslugi instrukcji SSE (Streaming SIMD Extensions) Intela - chyba dopiero Morgan dostal SSE1, a ty masz zapewne Spitfire'a

        1. hmm , no13 1/08/04 09:25
          moj brat odpalil na duronie 700 750 i 850 (bo takie mial, oczywiscie - spitfire) nie bylo problemow

          Iron Maiden

          1. hmm , Czarek 1/08/04 11:45
            dobra, ale ktora wersje? te (naj)nowsze wymagaja SSE i pewnie jeszcze dodatkowo sprawdzaja czy procek jest by Intel (to juz przegiecie)

  2. Hmm... , DJopek 31/07/04 18:48
    Tak jak mówi Czarek, tak poza tym to ostatnio z racji tego że trochę muszę obrobić wideo to instalowałem różny soft i szczerze Adobe Premiere jest taki średni, wszystko super, ma multim opcji (80% nie przydatnych w prostych projektach dla początkującego). Dla mnie niestety jest nie do końca przemyślany pod względem wyglądu i obsługi, nie można się połapać co gdzie jest.

    I co najgorsze miałem z nim duże problemy przy zgrywaniu przez DV, ciągle wywalał error przy nowej scenie, wszelkie zmiany w opcjach nic nie dawały :/

    Jeżeli nie jesteś "przywiązany" do AP a chcesz czegoś prostszego to lepszy już Pinnacle Studio czy Ulead Video Studio. Prostsze, bardziej intuicyjne IMO.

  3. zalezy jaki premiere...najnowszyego nie odpalisz... , rulezDC 31/07/04 20:36
    :-)

    koniec koniec koniec

  4. 4.2 na D 800 , dulik 31/07/04 21:42
    odpalam wszystko ale to chyba dla Ciebie prehistoria

    "Być może istnieją czasy piękniejsze, ale
    te są nasze"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL