Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » KHot 18:22
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59
 » Star Ride 17:58
 » alien1 17:58
 » dugi 17:56
 » Doczu 17:54
 » Dexter 17:53
 » Kenny 17:42
 » Yatanza 17:36
 » laciak88 17:35
 » JE Jacaw 17:26
 » McMi21 17:24
 » PaKu 17:22

 Dzisiaj przeczytano
 22207 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dwa "windowsy xp" podczas rozruchu komputera. Jak usunąć wybór systemu? , Auror 1/08/04 16:17
Mam zainstalowanego na Samsungu 120GB jednego Windowsa XP. Przez przypadek w sumie na drugim dysku - Seagate 20GB zainstalowałem drugiego WinXP.

Uruchomiłem kompa i za pomocą takiego programiku Seagate'a sformatowałem tego Seagate'a 20GB z drugim Windowsem.

Mimo że ostał się tylko jeden system - na 120tce to komp każe mi wybierać każdorazowo podczas odpalenia komputera między jednym Windowsem XP a drugim XP. Z tymże jeden oczywiście nie działa, bo już został sformatowany.

Jak się pozbyć tego menu wybierania systemu?

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

  1. wyedytuj plik boot.ini , fatal 1/08/04 16:19
    i wywal linijkę odpowiedzialną za uruchamianie systemu z formatowanego dysku

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

  2. tutaj , ViS 1/08/04 16:19
    wlasciwosci systemu>zaawansowane> uruchamianie i odzyskiwanie> edytuj
    usunac drugi wpis :) lub pierwszy :)

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  3. kurde to mam jeszcze jeden problem , Auror 1/08/04 16:46
    nie wiem jak, ale "popsułem" notatnik windowsowy :)))

    i nie mogę teraz odpaliś tych plików textowych krótkich.
    Wiem oczywiście że można otworzyć ten plik chociażby Wordem albo WordPadem ale nie wiecie jak "naprawić" notatnik? Po prostu się nie odpala. Aha dodatkowy objaw to jak wejdę w Start -> Programy -> Akcesoria -> Notatnik to brak tam ikony - jest taka zwykła, standardowa ikona aplikacji Windowsowej ale nie ma ikonki notatnika.

    dzięki za pomoc chłopaki!

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. a nie wystarczy przeinstalować , fiber 1/08/04 18:24
      z płyty instalacyjnej poprzez "dodaj/usuń programy"?
      pzdr.

      Analiza uryny może wykazać chorobę
      jednostki, analiza urny chorobę
      społeczeństwa

      1. hmmm.... not a bad idea , Auror 1/08/04 19:06
        zaraz wypróbuję

        portnicki.com
        +++++++++++++
        portnicki@gmail.com

      2. kurde - jest problem , Auror 1/08/04 19:16
        włożyłem płytę WinXP -> daje "Zainstaluj opcjonalne składniki systemu Windows". Otwiera się "Kreator składników systemu Windows". Klikam "Akcesoria i narzędzia" potem znowu "Akcesoria" i niestety nie ma tam notatnika :( są tylko: kalkulator, paint, podgląd schowka, szablony dokumentów, tablica znaków, tapeta pulpitu i wskaźniki myszy.

        Nie mam pojęcia gdzie szukać reszty programów <co?>

        ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić?

        portnicki.com
        +++++++++++++
        portnicki@gmail.com

  4. przeinstaluj , ViS 1/08/04 20:52
    wincipuszke

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. no taaaa , Auror 1/08/04 20:55
      podwijam kiece i lece przeinstalowywać to wszystko teraz ...

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

  5. to proste... , Seba78 1/08/04 21:05
    uruchamiasz włąściwości systemu... potem zakładka zaawansowane, potem na dole uruchamianie i odzyskiwanie - klikasz ustawienia.. tam wybierasz który ma się ładować domyślnie, potem odchaczasz ptaszek - czas systemów operacyjnych i po kłopocie. nie musisz nic ręcznie edytować itd.
    Oczywiście nadal w boot sektorze dysku dalej będziesz miał "zapisane" dwa systemy, ale to nic nie szkodzi...

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. faktycznie tak też się da , Auror 1/08/04 22:07
      ale może ktoś wie jak "naprawić" mój kochany notatnik? :)

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

      1. moze chcesz , ViS 2/08/04 21:39
        zebym Ci podeslal notepad.exe na maila :)

        I will not buy this record - it is
        scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL