Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:24
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 40410 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Alcohol 120% - pytanie , Jord 2/08/04 16:03
jestem swiezym uzytkowinikiem tego programu wczoraj chcialem nagrac swoja 1 plytke w nim z pliku *.bin pierwsza okazala sie niewypalem bo w pewnym momencie wyskoczyl blad ale poniewaz mam toche plytek postanowilem poswiecic druga. Na drugiej nie bylo zadnych bledow wszystko sie ladnie nagralo, program pogratulowal (lol) ze udalo mi sie nagrac plytke i.... wszystklo bylo by fajnie gdyby nie fakt, iz po otworzeniu okienka plytki nic w nim nie ma! plytka odczytywana jest jako pusta, a powierzchnia jest zapisana O CO CHODZI? Czy moglby mi ktos pomoc? Pozdro

Raz na wozie, raz nawozem.

  1. Eeeee , sebtar 2/08/04 16:07
    a otworzyłeś kieszeń CD i zamknąłeś ponownie?

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. tak , Jord 2/08/04 17:26
      ale to nic nie dalo

      Raz na wozie, raz nawozem.

      1. No to spróbuj tego co , sebtar 2/08/04 19:04
        zazwyczaj pomaga - innej (nowszej? starszej?) wersji Alcohola...

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

  2. Dziwne , Janusz 2/08/04 16:13
    U mnie zero problemów z Alcoholem.

    Zawsze warto być człowiekiem,
    choć tak łatwo zejść na psy.
    /Autsajder, Dżem/

  3. może symulację miałeś włączoną , el chupa 2/08/04 17:15
    ...?

    *homo homini lupus est*

    1. sorry nie doczytałem że widać zapis na cd , el chupa 2/08/04 17:19
      ...

      *homo homini lupus est*

  4. a alcohol ma obsluge .binów? , myszon 2/08/04 19:24
    bo zawsze mi mówił że nie obsługuje i bez .cue nie ruszał. Co ciekawsze można było podmontować bina w A120% i skopiować ją na CD też używając A120%

  5. masz *.cue do tego? , capri 2/08/04 19:48
    jak tak to zmien mode1 na 2 (albo 2 na 1) lub przekonwertuj na *.iso

    Quidquid latine dictum sit,
    altum videtur

  6. sam .bin wypalales? , Kenny 2/08/04 21:18
    bez .cue? To pewnie złe ustawienia poszly... Trzeba bylo przekonwertowac albo sprobowac wykozystac inny .cue

    .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL