Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 40932 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktoś się bawił programikiem "Łamacz Sieci" , ipservice 2/08/04 20:40
Programik stary co słuzy do łamania haseł na udostępnione katalogi w sieci LAN. Mam pytanie zna ktoś cos bardziej alternatywnego dla xp.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Lepsze minimum z maksimum niż
maksimum z minimum.

  1. jasne ;) , PaszkfiL 2/08/04 20:51
    cain się to nazywa ;) dla XP of coz... łapie wszystko co po sieci lata, hasła na poczte, www, ftp, katalogi w LANie ... nawet jest w stanie wyłapać sesje na ssh1 :D

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. taa, chyba każdy bawił się w "hakera" , Morgoth 2/08/04 21:13
    niekoniecznie biegając po ulicy z hakiem w ręku.
    Oprócz Caina mogę polecić także R3x. Niestety nie wiem jak te programy działają w XP, ale w win9x działały według założeń:]

    1. stąd możesz , Morgoth 2/08/04 22:39
      ściągnąć parę *zabawek*
      http://rain.prohosting.com/oxeren/zabawki/

      1. heh , martinezz 2/08/04 23:22
        jedna z tych zabawek to vir wg NAV 2003 Pro
        pliczek Cain151.exe - wirusik PWSteal.Cain

        vaio fz11l

        1. racja , Morgoth 2/08/04 23:36
          przed chwilą sprawdziłem mksem online.
          Przepraszam, biję się w pierś. Na swoją obronę mam jedynie to, że skopiowałem to prosto z innego ftpa.
          Jeszcze raz przeparaszam za kłopot.

          BTW linuksa się to nie ima, a win jest chroniony przez mks/adware6/spybot/cswshredder :]

          1. jeszcze jedno , Morgoth 2/08/04 23:42
            pliczek jest już poprawiony. Niektóre pliki mogą być wykrywane przez antywirusy jako zarażone wirusami i trojanami. Jest to normalne, ponieważ znajdujące się tu programy mogą służyć do wykradania haseł, podsłuchu, itp. Na stronie na pewno nie ma wirusów, ani programów zarażonych wirusami, nie ma też trojanów ani programów zarażonych trojanami.

  3. kiedys mialem cos takiego jak , KwiateK 2/08/04 22:41
    pqwak (chyba tak sie zwal).
    zlamanie hasla nie trwalo dlugo :]

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

  4. Haslo do katalogu w LAN'ie , Mms 3/08/04 01:34
    da sie zlamac w 2-3s, jesli cel chodzi na Windowsie 95, 98, 98SE bez jakiejs tam laty.

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL