Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 01:13
 » power 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43

 Dzisiaj przeczytano
 5090 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ALLEGRO] Co za koles... , elliot_pl 4/08/04 12:09
http://allegro.pl/show_item.php?item=29056517
Proponuje przeczytac calosc - normalnie brak slow :)

momtoronomyotypaldollyochagi...

  1. Normalnie "no muka included" ;-) , Dexter 4/08/04 12:13
    123456

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  2. brak słów.... , Demo 4/08/04 12:14
    autentycznie, brak słów :)

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

  3. Ręce opadają... , marcin79 4/08/04 12:48
    Masakra :))

    ~~~~ sapere aude ~~~~

  4. i jeszcze od siebie samemu kupuje ;) , Luke Jadi 4/08/04 12:55
    i wygrywa! :P

    ----------------------------------------
    www.lukaszjatczak.pl

  5. Całkiem niezła interpunkcja (jak na Allegro) , spieq-Redakcja 4/08/04 13:01
    `,`

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

    1. Co do ciebie... , elliot_pl 4/08/04 13:18
      to mialem inne oczekiwania ;) Myslalem ze pomozesz uzupelnic "brak slow" :)

      momtoronomyotypaldollyochagi...

  6. Hahahhahahahaha , NimnuL-Redakcja 4/08/04 13:12
    "codygen 300, będzie akurat jeśli macie jeden 300wat i grafike podłączycie sobie pod tego."


    no nie moge . . . . leze.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  7. Re: , Kool@ 4/08/04 13:31
    Inne aukcje tego goscia nie sa duzo lepsze -zwazywszy ze wystawia miedzy innymi druga (teoretycznie) taka karte.

    pozdr.

    ...

  8. no comment , KoDa 4/08/04 13:44
    2+2

    http://kordian.it

  9. zauwazyliscie ze orzeczenia sa rodzaju... zenskiego!? :))) , Grocal 4/08/04 13:46
    CYTAT: 'Kupiłam już słabszą karte i ta nie jest mi potrzebna'

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    1. może liczy, że jako "kobiecie" , Anitka-Redakcja 4/08/04 14:32
      ujdą mu takie fajne opisy :-)

      Ale nazwal sie po "mesku" - Edyp :-)))

      -- Anitka --

      1. Edyp kochal sie w swej matce... , Grocal 4/08/04 14:45
        ..a tu mamy niby matke sprzedajaca stuff syna.... cos mi tutaj zajezdza niezlym odchylem od normy... Caly tekst i jego styl to niezla pozywka dla psychologow.

        Na pewno, na razie, w ogóle...
        Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
        Ortografia nie gryzie!

        1. wole tego nie analizowac , Anitka-Redakcja 4/08/04 15:17
          zaraz dojdziemy do jakis zatrwazajacych wnioskow i konkluzji :)

          -- Anitka --

  10. Athlon 2500XP+ chyba działa , digiter 4/08/04 13:54
    Gościu masowo sprzedaje rozwalone procesory: http://allegro.pl/show_item.php?item=29113950
    http://allegro.pl/show_item.php?item=29113497
    Chyba tylko jako ozdoba.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  11. faktycznie masakra , Auror 5/08/04 00:32
    najbardziej mi się podoba jego sposób promocji i zachęcania do zakupu:

    "Taki r9500pro kosztuje ok.600, a jakos ta licytacja idzie wolno, na miejscu mam kupca za 700zł, jesli ktoś chce dać więcej to prosze pisać na maila, jestem wstanie pokryć przesyłke jeśli cena będzie zadowalająca!!!"

    zwłaszcza tekst - "...na miejscu mam kupca za 700zł..."

    Czy ten koleś łaske nam wszystkim robi że wystawił tą kartę na allegro????

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. No dokladnie , SpiderMAN 5/08/04 08:22
      tez takie odczucia mam. Na wszelki wypadek dodalem go na czarna liste :D

      Yeah, it's me...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL