jaki program do edycji/naprawy bazy outlooka express? lub co zrobić w przypadku... , Jaceqp 4/08/04 12:15 ...gdy po odpaleniu kompa i outlooka wchodząc do skrzynki odbiorczej pojawia się komunikat o braku wolnej pamięci lub braku wolnej przestrzeni na dysku (na każdej partycji jest ponad 5gb miejsca). Po różnych manewrach (typu skanowanie dysku czy restart albo zamkykanie procesów) skrzynka się otwiera ale jest w niej stosunkowo mało maili.
Natomiast plik "skrzynka odbiorcza.dbx" zajmuje ponad 230MB - czy taki rozmiar bazy jest zbyt duży do poprawnej obsługi przez OE?
Aha - komp jest klasy C366, 64MB RAM, HDD 20GB itp itd...