Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 01:13
 » power 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43

 Dzisiaj przeczytano
 5011 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

w siriusie zakupilem klej termoprzewodzacy ... moze ktos tez taki ma (pyt) , Jord 4/08/04 16:56
... http://www.sirius.pl/...info&id=4284&sid=1

ale jest sprawa. klej jest 2 skladnikowy. w 1 tubce znajduje sie miedziana masa a w drugiej wodnisty plyn. tej masy jest pol opakowania, a tego przezroczystego strasznie malo w stosunku do opakowania. jakas 1/6. do tego nie jest napisane jak tego uzyc, tzn jaki stosunek proporcji. moze nalezy wszystko wymieszac i od razu zuzyc, ale cala iloscia to bym zasmarowal pol kompa. bez sensu jak chce pozmarowac kosci pam na grafice. a z drugiej strony jezeli zmieszam te skladniki a np tego wodnistego plynu jezt za malo (bo ktos upil ;) albo sie wylalo) to klej nei bedzie twardnial i sie wszystko usmaruje. wiec mam pytanko czy ktos go uzywał, ma go i wie czy rzeczywiscie jest tego tak malo (tem wodnisty - chyba utwardzacz).
pozdro.

Raz na wozie, raz nawozem.

  1. ja mam , Bodhi 4/08/04 17:16
    tego wodnistego przezroczystego plynu jest rzeczywiscie tak malo jak mowisz, ja uzywam proporcji na oko, tzn. brazowej masy tyle ile potrzebne na nalozenie na powierzchnie radiatora i odrobine plynu, wszystko razem chwile wymieszac i nalozyc na radiator, najlepiej twardnieje przy wlaczonym urzadzeniu, a pozniej trzyma na beton :)

    Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
    do swojego poziomu i pokona
    doświadczeniem.

    1. aaa no dzieki , Jord 4/08/04 17:36
      bo juz myslalem przyslali mi jakos lipke:) pozdrawiam

      Raz na wozie, raz nawozem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL