Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12192 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows XP Service Pack 2 Final bedzie juz jutro :-) , Maners 4/08/04 22:39
wiem ze pare osob z niecierpliwoscia oczekuje nowego SP2 wiec zapodalem swieze info :-) Ja i tak zostane z moja FC2 :-)
Link do zrodla:
http://www.winnetmag.com/...aulthurrott_43510.html

  1. Hmmm , Ament 4/08/04 22:50
    Za xp.net:

    "Microsoft szykuje się do wydania wersji RTM (release to manufacturing) swojego najnowszego produktu Windows XP Service Pack 2. Aktualnie istnieje wersja 2180, która została skompilowana wczoraj i prawdopodobnie dzisiaj ukaże się wersja 2181, która będzie już wersją RTM. Jeśli dzisiaj nie ukaże się natomiast wersja 2181, najprawdopodobniej wersja 2180 otrzyma tytuł RTM.

    Prawdopodobne daty kolejnych wydań przedstawiają się następująco:

    5 Sierpnia - Ogłoszenie wersji RTM (release to manufacturing)
    10 Sierpnia - Wydanie wersji RTW (release to web)
    24 Sierpnia - Wydanie dla Windows Update/Automatic

    Wersja RTW jest to wersja finalna produktu, dostępna dla wszystkich użytkowników systemu Windows XP."

    BTW moglby sie juz pojawic bo czekam z instalowaniem systemow od nowa...

    I
    -AMENT-
    I

    1. i tak.. , ViS 4/08/04 22:59
      na wersje pl bedzie trzeba czekac pare miesiecy pewnie :/

      I will not buy this record - it is
      scratched.

  2. ciekawe , Soulburner 4/08/04 23:21
    ile to będzie ważyć ;)

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. hmm , Czarek 4/08/04 23:23
      ok. 280 MB

      1. HEHEHE, ktos wie, jak bedzie z kluczem? , SpiderMAN 5/08/04 07:58
        :D ;)

        Yeah, it's me...

        1. [;..;] , GesTee 5/08/04 13:30
          ja zwyle... kilka godzin po premierze ruscy sie dorwa i :)

          :)

        2. hmm , Czarek 5/08/04 18:29
          a co ma byc? jak zwykle kolejne PID'y na blackliscie i tyle

  3. fajnie by było gdyby ktoś zrobił odrazu instalke winXP z SP2 i puscił , trol 5/08/04 14:45
    gdzieś ... :)

    1. [;..;] , GesTee 5/08/04 15:18
      ja bede probował ale z puszczaniem gorzej... :) choc winda "sie puszcza" :)

      :)

    2. hmm , Czarek 5/08/04 18:28
      a samemu nie mozesz sobie zrobic (jak juz kiedys tam wyjdzie)?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL