Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12885 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[soft] Jakie oprogramowanie do komputera na firme... , Nazgul 5/08/04 09:00
No wiec chodzi o to, ze skladalem znajomemu komputer, komputer jest wziety na firme. Stoi jednak u jego syna w pokoju. No i moje pytanie brzmi: Jakie musi zakupic oprogramowanie zeby w razie kontroli z urzedu skarbowego nie wyszlo ze komputer jest nie uzywany w firmie. Firma to sklep z artykulami rolniczymi. Chodzi o jakis tani soft, do pisania faktur badz remanentu. pozdrawiam

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. jakiś OpenOffice i coś do fakturowania. , Master/Pentium 5/08/04 09:03
    IHMO jeśli komputer stoi w domu a firma ma siedzibę gdzie indziej to mogą tego nie łyknąć. Ale ja się na tym nie znam.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. firma ma siedzine w domu, wiec komp stoi tam gdzie firma tylko , Nazgul 5/08/04 09:08
      ze nie w biurze ale w domu. pozdr

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

  2. sam dostałem takie zlecenie, rozwiązałem to tak: , Morgoth 5/08/04 10:45
    złożyłem starego kompa (PII350...) z linuksem i oprogramowaniem biurowym OpenOffice
    http://www.ux.pl/openoffice/?page=download
    oraz program LeftHand Mała Księgowość, czyli moduł fakturowania, obsługa środków trwałych itd.
    http://www.lefthand.pl/...x.php?page=download_lhsb

  3. wiesz, wydaje mi się, że nikt z tego nie musi się tłumaczyć... , Seba78 6/08/04 09:03
    przecież może służyć do pisania pism itd... ważne jest aby był legalny system i ewentualnie jakieś badziewie z symanteka... reszta kontrolerów w razie czego nie interesuje. (wiem to już z doświadczenia) a czasami kontrolują firmy (w tym przypadku to niezwykle mało prawdopodobne)

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. acha, oczywiście do zainstalowania open office! , Seba78 6/08/04 09:05
      123

      www.nieruchomosci-gil.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL