Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41566 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[WMP]_Gdzie WMP zapisuje licencje na plik ? , KoDa 7/08/04 13:00
Moze troche glupie pytanie ale zastanawiam sie nad jedna rzecza:

Mianowicie gdy WMP pobiera licencje z internetu na jakis plik to zapisuje ja gdzies na dysku.
Moje pytanie: gdzie domyslnie ja zapisuje ? I czy mozna zrobic kopie zapasowa tej licencji zeby np. po formacie znowu nie pobieral licencji z neta.

Prosilbym o odpowiedz.

Pozdrawiam

http://kordian.it

  1. z tego co pamietam to jest kilka plików chyba w , Thadeus 7/08/04 13:41
    moje dokumenty albo w glownym katalogu - tworzy te pliki np jak kopiujesz plytke cd i np chcesz uzywac w odtwarzaczu przenoscnym - zapisuje w nich licencje i blokuje odtwarzanie na innych komputerach - przypisuje utwory czy jakos tak.

    Pozatym ludzie - GOOGLE - ruszcie makoweczka co

    http://www.google.com/...amp;ie=utf-8&oe=utf-8

    Rozumiem jak by na ostatnim miejscu bylo ale na pierwszym :)

    ...

  2. Hmmm... , DJopek 7/08/04 22:33
    W ogóle to w menu WMP jest coś takiego jak "Zarządzanie licencjami" i tam można zrobić kopię zapasową..

  3. dzieki za podpowiedzi , KoDa 8/08/04 00:29
    Thadeus - Nie ma sie co denerwowac :) Uzywalem Google ale przyznam sie szczerze tych slow kluczowych co ty nie wpisywalem (nie bic)

    DJopek - Tez to robilem ale wywalalo mi blad (ze cos tam nieprawidlowe - nie pamietam dokladnie teraz)

    Jakby nie bylo thx.

    http://kordian.it

    1. a ja jak by to powiedziec pierwsza kombinacja trafilem :) , Thadeus 8/08/04 11:10
      czasem troche szczescie sie przydaje :)

      pozdro

      ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL