Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41545 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

"The Suffering" w kiosku ... , zartie 7/08/04 13:06
... za rogiem - warto? Gierka została wydana jako specjalne wydanie CD-Action "Nova Gra" i kosztuje 18,50 zł (czyżby Bauer pozazdrościł Springerowi sukcesu Painkillera?). Martwi mnie trochę, że to konwersja z konsoli, a w necie żadnej recenzji mówiącej o jakości konwersji nie znalazłem :-( Sama gra została zrobiona przez Surreal - autora m.in. mojego ulubionego Drakana.
Info na temat gry:
http://gry.wp.pl/...ltr=3,0&x=gra,26,7272,2548
http://gry.wp.pl/...ltr=3,0&x=gra,25,7272,2905
http://gry.wp.pl/...mp;x=nowinki,10,13207,10425855

Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  1. Ja ja przeszedlem... , Ament 7/08/04 13:11
    i jest to bardzo fajny tytul... Moze grafika nie powala ale klimacik jest niesamowity - jak grasz w nocy to podskoki na krzeselku murowane... Ja juz jestem stary chlop, ale uwierz mi ze kiedys jak w to gralem o ok. 2 w nocy musialem zrezygnowac bo po prostu sie balem i mialem juz dosc... Grafika nie powala ale silnik bardzo dobrze napisany - w 1600x1200 wszystko na maxa mialem nawet do 90fpsow... Muzyka i efekty dzwiekowe super dobrane i na bardzo wysokim poziomie... Konwersja z konsoli przeprowadzona jak najbardziej pomyslnie... Generalnie bardzo fajna gra - polecam z czystym sumieniem.

    I
    -AMENT-
    I

    1. Ahaa , Yog-Sothoth 7/08/04 16:22
      No to teraz juz sie domyslam dlaczego grafika jest tak lekko rozmyta.. a zastanawialem sie nad tym :)

      wrong fool!

  2. hmmm, chyba kupie , dawidy 7/08/04 13:42
    zapowiada sie calkiem calkiem..

    102594

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL