Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41488 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

cholera nie moge sie z netem polaczyc... , Bach 7/08/04 13:14
siec radiowa. kabelek LAN. do tej pory uzywalem osobnej karty sieiowej Reladteka (czy jakos tak). teraz na nowym abicie nf7s :D wpisuje te same dnsy, ten sam IP i inne pierdoly, wgralem nForce Drivers (najnowsze) i cholera nie chce dzialac? kable podpiete. nie mam zadnej ideii dlaczego to nei chodzi. moze jakies sugestie. ? ew jak mozna sprawdzic co i dlaczego zawodzi. teraz pisze z drugiego kompa podlaczonego do tej samej anteny radiowej wiec to nei wina dostawcy. pozdrawiam

...Bach...
"Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  1. a zmieniałeś... , john565 7/08/04 13:18
    slot pci na płycie, może od tego nie che działać ?!, a może karta padła !?

    f*ck

    1. nie nie nie , Bach 7/08/04 13:34
      mialem epoxa i karte LAn, teraz mam ABITAnf7-s z zintegrowanym lanem. i to nei chce dzialac. nowy systemik.

      ...Bach...
      "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
      żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  2. pisze z drugiego kompa podlaczonego do tej samej anteny radiowej , Yorg 7/08/04 13:24
    nie rozumiem - masz osobna antene kierunkowa czy osobna karte WiFi??

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. mam ja antene radiowa na dachu , Bach 7/08/04 13:35
      i poprzez switcha rozdzielone na 2 kompy

      ...Bach...
      "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
      żalowac ze sie nie grzeszylo!"

      1. ale misiedzisiaj klawisze placza , Bach 7/08/04 13:35
        chcialem napisac MAM JEDNĄ ANTENĘ NA DACHU ...itd

        ...Bach...
        "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
        żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  3. może problem tkwi w adresie MAC karty , Darek K. 7/08/04 13:57
    zmień adres na ten starej karty

    Everything that has a beginning has an end

    1. niue znam nazwy , Bach 7/08/04 14:53
      MAC Karta - to jest.... co?

      ...Bach...
      "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
      żalowac ze sie nie grzeszylo!"

      1. inaczej adres fizyczny karty , smichal 7/08/04 14:58
        pewnie twoj dostawca daje ograniczenie na tylko jeden komputer podlaczony do sieci i wlasnie ma wpisany adres twojej starej karty.
        ipconfig /all - i zobaczysz adres MAC - przepisz go i daj adminowi niech wpisze ten nowy i bedzie Ci sie dzialac :)

        1. aaaa faktycznie , Bach 7/08/04 15:04
          przypominam sobie ze cos o tym mowili jak mi net zakladali. taaak. zaraz pokombinuje. dzieki dzieki bardzo

          ...Bach...
          "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
          żalowac ze sie nie grzeszylo!"

          1. .:. , Shneider 7/08/04 15:49
            e.w popros admina by dopisal adres MAC z sieciowki na plycie glownej.

            Bedzie mnej problemowe.

            .:: Live at Trance Energy ::.

  4. a w tym kompie z Abitem , smichal 7/08/04 14:37
    masz 2 sieciowki - jak tak to moze nie przez ta co chcesz sie laczysz? No albo w sieci macie ograniczenie na MAC karty.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL