Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41548 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Link jak zrobic, aby w Doom 3 trzymac bron i latarke jednoczesnie. , Mms 7/08/04 21:26
http://ducttape.glenmurphy.com

Nie wiem czy to dziala, bo nie grywam w takie gry.

Pozdrawiam

  1. wielkie dzieki , Venom79 7/08/04 21:52
    dobrze, ze dales info o tym, bo jutro rano mialam usunac dooma, a tak sobie pogram :)

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  2. wyprobowalem , Ptaszek Bitumiczny 7/08/04 23:05
    ale straszna kicha ta latarka :(

    Kierowca Bombowca
    A64 3500+ 1Giga 400 GF6800 Samsung 120
    giga 913N i inne bajery

    1. czemu? , Druzil 8/08/04 10:14
      nie dziala jak normalna czy jak ?

  3. zalosnie , Ptaszek Bitumiczny 8/08/04 10:23
    maly promien swiatla, ktory bardziej przeszkadza niz pomaga

    Kierowca Bombowca
    A64 3500+ 1Giga 400 GF6800 Samsung 120
    giga 913N i inne bajery

    1. przydalby sie wiekszy , Venom79 8/08/04 15:32
      najlepiej taki jak zwykla latarka

      Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  4. a nie mozna gammy podniesc? , myszon 8/08/04 16:24
    i problem z głowy :)

    1. a probowales ? , Venom79 8/08/04 16:37
      dalem gamme na max i jasnosc w monitorze na max, ale to nic nie dalo - ciemne miejsca nadal pozostaly ciemne, a wlasciwie czarne, a reszta sie strasznie swiecila
      wiec z jasnoscia / gamma nie ma co kombinowac

      Lewy pas to nie kółko różańcowe.

      1. nie mam d3 , myszon 8/08/04 22:38
        tak tylko spekulowałem

      2. u mnie jest ok , d-a-x 12/08/04 01:46
        uzywam PowerStripa :D

        Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
        uciekam goń mnie!

  5. na forum tweak'a , wukillah 9/08/04 09:24
    ktos zamiescil opis jak zmienic w d3 jeden z plikow ini. zmiana rozjasnia dooma o jakies 100%

    just d'oh it!

  6. eee tam lepiej grac bez latarki , piszczyk 9/08/04 15:54
    i lokalizowac stwory na słuch - lepszy klimacik, i chyba takie bylo tez zamierzenie tworcow (w koncu nie bez powodu w niektorych lokacjach nagle gasnie swiatlo i stwory wylaza z roznych ukrytych miejsc) :O)

    takie tam klamoty . . .

    1. zawsze , GULIwer 10/08/04 14:31
      pozostaje tez celownik co sie na czerwono świci jak masz cos na muszce ale i tak ciemno (za ciemno IMHO i brak coop i wogóle zawiodłem się) jak w dupie u murzyna w pochmurną noc :(

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL