Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » 247 10:41
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 58491 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Asus P4P800 & DOS , metacom 9/08/04 20:44
Nie moge odpalic DOSa na tej plycie glownej.

Wyglada to tak:
Odpalam kompa, dochodzi do czytania z dyskietki - chwile poczyta, lampka gasnie i czarny ekran... (sprawdzone kilka dyskietek)

Chce uruchomic z CD - pokazuje sie menu (DOSowe), z ktorego wybieram aby sie bootowal z plyty i to ostatnia rzecz jaka widze :/

Mam jeszcze jedna plytke bootowalna z kilkoma wersjami DOSa i kazda wersje, ktora chce uruchomic to widze jedynie jakis komunikat o uruchamianiu i to koniec...

Czyzby nie dalo sie?? A moze to problem z P4 ??

Największą sztuczką Szatana jest to,
że ludzie w niego nie wierzą.

  1. A powiem ci, nie miałem problemów żadnych , McIsland 10/08/04 01:19
    a swoja drogą zwykłych P4P800 jak i VMek troszkę przez łapy przeszło,

    dziwna rada

    poczekaj cierpliwie dłuższą chwilę

    GTD ...

    1. podepnę się... , Seba78 10/08/04 08:59
      powiedz mi jak ustawić paraemtry pracy dysku twardego na VM? kurcze, każdy dysk chodzi mi w niższym trybie (udma2), taśma jest dobra. Nie wiem o co tam chodzi... instrukcja do biosa oczywiście po angielsku a są tam jakieś dziwne opcje do SATA i ATA a ja w życiu SATA nie miałem i nie wiem co i jak pokonfigurować tam. (mam ATA zwykłe)

      www.nieruchomosci-gil.pl

  2. Qrdee w domku mam Satę , McIsland 10/08/04 10:48
    ale jutro, będe instalował sysa, na VMce na Ata

    oblukam, bo szczerze nigdy nie zwracałem uwagi na UDMA, to kompy do biur, więc pal czort super wydajność

    GTD ...

    1. no tak... ale nie po to znoszę wycie 7200 wd aby mieć ata 33;) , Seba78 12/08/04 00:05
      123

      www.nieruchomosci-gil.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL