Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » KHot 13:28
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 71376 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Płyta główna TM-P2BXAT i problem z podłączeniem USB. , carlosA 10/08/04 15:57
Osoby dramatu:
1. W/w płyta glówna -pentium II, format AT
2. Złącze USB na tejże płycie

Złącze ma format 8 pinów, niestety nigdzie nie mogę znaleźć opisu wyjść tychże pinów (sygnał, zasilanie, masa), mam śledzia ze złączami od msi np. Boję się podłączać na chybił trafił (w ten sposób mój kolega pogrzebał jeden modem od neo).

Byłbym zobowiązany, jeśli ktoś takim opisem(ew. odpowiednim śledziem ze złączami) dysponuje, będe też wdzięczny za wszelkie sugestie. (sposób stwierdzenia, które pin jest od czego np.)

Pozdrawiam.

#whatever

  1. Nędza... , sebtar 10/08/04 16:04
    a tak na serio to P2B to była płyta Asusa na i440BX. Ale ona była na 100% ATX, czyli to jakieś inne dziwo, ale chyba Asus...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. dokładniej.. , carlosA 10/08/04 16:10
      na tyle ile mogę wyszukać na google, to producentem jest coś mi tak obcego jak: TOTEM TECHNOLOGY, znalazłem biosy, znalazłem nawet jakąś namiastkę instrukcji, jednak nic tam poza, że USB jest, nie ma.

      #whatever

      1. Łooo przyznam się że o firmie Totem Technology ;-) , sebtar 10/08/04 16:13
        to ja też nie słyszałem. Ale te złącza to nie mają czasem jakiegoś ogólnie przyjętego standardu - wtedy systarczyt pin nr 1 znaleźć? W sumie nie wiem, bo zawsze jak dotąd korzystałem z USB na płycie...

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

        1. nędza ;-) jest taka, że.... , carlosA 10/08/04 16:20
          nie uśmiecha mi się biegać, do telepsa, po nowy modem, o ile rzecz jasna takowy by mi dali. Właśnie też chciałbym wiedzieć, czy jest jakiś standard, jednak z doświadczeń (wymienionych w pierwszym poście mam mieszane uczucia :-/)

          #whatever

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL