Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 13:38
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 71934 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Prosba o wycene lustrzanki , BENY 10/08/04 21:58
Dostalem wlasnie do sprzedania od mojego dziadka dosc ciekawy aparat z osprzetem. Jest to Pentax Asahi Spotmatic (z pokrowcem) z dwoma obiektywami: Super-Takumar Asahi 1:1.8/55 i Soligor Pentax Wide Auto 1:2.8 f=35mm (+pokrowiec) i do tego mocna lampa Dimension 606 na 4 ogniwa AAA. Wszystko w pelni sprawne, sprawdzilem. Stan oceniam na bdb- (jedynie jeden obiektyw ma delikatnie wklesly rant (widoczny na foto) lecz to nie przeszkadza zupelnie w fotografowaniu, optyka nienaruszona.
Ile sa warte mniej wiecej poszczegolne podzespoly, a ile komplet?

Fotki aparatu:
www.csbeny.prv.pl/aparat/pentax1.JPG
www.csbeny.prv.pl/aparat/pentax2.JPG

obiektywu 1:
www.csbeny.prv.pl/aparat/obiektyw1a.JPG
www.csbeny.prv.pl/aparat/obiektyw1b.JPG

obiektywu 2:
www.csbeny.prv.pl/aparat/obiektyw2a.JPG
www.csbeny.prv.pl/aparat/obiektyw2b.JPG

lampy:
www.csbeny.prv.pl/aparat/lampa1.JPG
www.csbeny.prv.pl/aparat/lampa2.JPG
www.csbeny.prv.pl/aparat/lampa3.JPG

i zestawu:
www.csbeny.prv.pl/aparat/zestaw1.JPG
www.csbeny.prv.pl/aparat/zestaw2.JPG
www.csbeny.prv.pl/aparat/zestaw3.JPG

Dzieki za pomoc.

/ Najlepsza sygnaturka /
/ to brak sygnaturki /

  1. tutaj ktoś wystawił za 600 zł podobny , digiter 10/08/04 22:16
    http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=29402203
    Cena jest dosyć wysoka, ale jeśli ktoś ten aparat kupi to możesz za tyle wystawić.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL