Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48

 Dzisiaj przeczytano
 79356 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Padła mi partycja :((( , szarp 10/08/04 22:54
Windows coś zamiąchał i cześć danych z partycji C dostała jakieś dziwne nazwy. Prawdopodobnie padł FAT (FAT32) jakiś software do odzysku ?? Dane tam prawdopodobnie są dysk działa bo inne partycje widać. Może jest jakiś soft co podmieni FAT na kopie i po robocie?

KS

  1. rozwiązanie pewne, ale będziesz musiał się trochę podszkolić: , fiber 11/08/04 06:15
    1.Najpewniej: zainstalować równolegle linuxa i przenieść dane...
    2.Najprościej: wystartować jakiegokolwiek Live-Linuxa i spróbować odzyskać dane..
    ale: live-linux'y zazwyczaj nie umieją odczytać ntfs, nie wspominając o zapisie...
    fazit: jeżeli winda na ntfs, to zainstalować równolegle suse albo mandrake (obydwa umieją zmniejszać partycje ntfs), doinstalować captive i robisz z każdą zepsutą windą XP co chcesz.
    powodzenia!

    Analiza uryny może wykazać chorobę
    jednostki, analiza urny chorobę
    społeczeństwa

    1. To jest FAT32 , szarp 11/08/04 07:42
      dostęp mam nawet z dosa. Część danych więc uratowałem reszta jest w opłakanym stanie, tzn nazwy plików powalone i rozmiary również. Nie wiem czy to wirus czy windows tak pochrzanił ale zdarzyło się to podczas kopiowania danych na inną partycję. Moje podejrzenie jest takie że może coś tam się powaliło i część ostatnich sektorów dysku pokryla się z tymi pierwszymi więc co nieco sobie nadpisałem bezpowrotnie. Pozostałe partycje są sprawne. Czym zatem sprawdzić czy utworzone partycje są ok?

      KS

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL