Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48

 Dzisiaj przeczytano
 79178 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sterowniki ATI - problem z instalacja na Hercu 9100 , Yerek 11/08/04 01:41
Chcialem zainstalowac BETA 4.9 i na 100% odinstalowalem zle poprzednia wersje. Gdy instaluje 4.9 czy nawet inne starsze pod koniec wyswietla mi sie komunikat "Display zero service error". No i po restarcie nic juz nie widze na ekranie - XP sie laduje - krzaki na ekranie, a za chwile niebieski ekran i koniec. Probowalem juz Driver Cleanera itd - wszystko na nic. Nie wiem co go boli, a sterow nie da sie zainstalowac. Moze ktos ma jakis pomysl - z gory wielkie dzieki. Jedyny pomysl jaki mi zostal to reinstal windy - ale to juz ostatecznosc. :( Pozdrawiam.

  1. spróbuj... , PrzeM 11/08/04 08:50
    ...wystartować system w VGA - i zainstalować jeszcze raz sterownik - ale nie z exe pliku jak normalnie się to robi ale przez aktualizację sterownika z menedżera urządzeń - a sterownik leży na dysku C w katalogu ATI - tam defaultowo się rozpakowuje i jest na stałe - wskaż to miejsce i instaluj - najlepiej 4.7 oficjalne na początek.

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    1. nie dziala , Yerek 11/08/04 12:34
      instalowalem 4.7 recznie i tez po zmianie jakichkolwiek ustawien ekranu po zastosowaniu wywala mi niebieski ekran i system staje... karta to Herc 9100 (8500LE) a plyta Epox 8rda+. Wczesniej byly Omegi, z tym ze nie pamietam jakie i wszystko pieknie dzialalo - a zachcialo mi sie w Dooma zagrac ...

    2. i jeszcze monitor , Yerek 11/08/04 12:38
      15 Belinea 105080 - moze ma problemy z odswiezaniem - cos mu nie pasi i temu sie wywala...

  2. ... , Soulburner 11/08/04 11:48
    sterowniki 4.9beta mają tylko zmieniony sterownik opengl, więc zainstaluj 4.7, a później spod dos'a lub innego systemu podmień plik atioglxx.dll w katalogu windows\system32 na ten z paczki 4.9.

    You must gather your party before
    venturing forth.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL