Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48

 Dzisiaj przeczytano
 79099 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

usb i dwa kompy , wojcik 11/08/04 11:00
takie sobie zadaje pytanie, czy mając taki kabelek oprócz przesyłania danych mogę jeszcze do czegoś wykorzystać w sensie czy można np. łączyć się z netem poprzez drugi komp. Nie widzę takiej opcji w programie dołączonym do kabelka, ma ktoś jakiś pomysł jak zrobić, żeby działało to tak jak przez kabelek sieciowy?

browarek i przyjaciele;
czegóż więcej potrzeba?

  1. spróbuj współdzielić jak przez sieciówki , Master/Pentium 11/08/04 11:08
    powinno pójść

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  2. uff , wojcik 11/08/04 11:36
    a troszki jaśniej Jaśnie Panie :-)

    browarek i przyjaciele;
    czegóż więcej potrzeba?

    1. a jaki system? , Master/Pentium 11/08/04 12:58
      opis wpółdzielenia netu przez sieć lokalną jest na wielu polskich portalach. Zatrudnij google.

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

      1. win98 i xp , wojcik 11/08/04 13:42
        xp stoi na kompie pod netem, problem polega na tym, że komputery się widzą tylko poprzez program od kabla inaczej nie, a w w/w programie jest tylko możliwość przesyłu danych i nic więcej, żadne połączenie sieciowe, czy inny konfigurator sieci poprzez usb nie chce polecieć, jest tylko możliwość (XP) stworzenia bezpośredniego połączenia kablowego, ale przez lpt, na temat usb xp milczy ot co!

        browarek i przyjaciele;
        czegóż więcej potrzeba?

        1. no to przechlapane , Master/Pentium 11/08/04 19:50
          jeśli widzą się tylko przez ten program to praktycznie papa. Polecam 2 sieciówki + kabelek. Tanio (100 zł), szybko i pewnie. Wynalazki typu USB2USB olej, chyba że musisz.

          Nie ma tego złego , co by się w gorsze
          obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
          włącz komputer :-)

  3. nie za bardzo... , josh 11/08/04 15:00
    ... tego co wiem, to te kabelki nie maja nic wspolnego z 'sieciami komputerowymi'. Jesli musisz zostac przy rozwiazaniu usb<->usb to mozesz jedynie kupic dwie karty sieciowe na USB i polaczyc je skretka, ale to dosc drogie rozwiazanie (chyba, ze do jednego bys wstawil zwykla sieciowke za 20zl a drugi by korzystal z k.sieciowej usb).

    Moglbys tez tak, jak wspomniales - uzyc kabla LPT. Internet bys ciagnal przez LPT a pliki tak, jak masz teraz.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL