Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79750 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Freesco i sprzet klasy 486 DX2 66MHz , Nebuchadnezzar 11/08/04 12:01
Czy freesco na takim sprzecie powinien dzialac? Bo mi nie dziala, tzn. niby wszystko jest ok po stronie freesco: wszystkie polaczenia sie odpalaja i nie ma zadnych problemow. Z komputera klienta moge spingowac ip internetowe lub po nazwie domenowej, lecz przy probie uruchomienia strony internetowej z IE jest komunikat "znaleziono witryne sieci web...trwa oczekiwanie na odp" i shit komunikacja zamiera. Moze ten sprzet nie wyrabia, a moze wina jets to ze jest podkrecony z 60 na 80MHz. Freesco ma konfiguracje karty sieciowej jak dla PCI w tym kompie 486 jest sieciowka ISA, ale ogolnie polaczenie eth0 wyglada ok.

dupa na stołku, morda przy korycie...

  1. a wczesniej na tym sprzecie dzialalo? , no13 11/08/04 12:14
    moze cos jest zle skonfigurowane?, zrob moze konfiguracje od nowa, co do sprzetu to powinno dobrze chodzic - a sprawdzales bez podkrecania procka?

    Iron Maiden

    1. wczesniej freesco dzialalo na... , Nebuchadnezzar 11/08/04 13:04
      celku 366. Tego 486 nie moge odkrecic bo zgubilem instrukcje od mobo i nie pamietam ktore zworki przestawic. Podczas konfiguracji freesco pod konkretny sprzet czy to celek 366 na sieciowce pci, czy 486 dx na sieciowce isa jedyne co ma znaczenie to IRQ i I/O sieciowki ktore mam ustawiona jak dla karty sieciowej na pci, a jakie irq i i/o ustawic dla karty isa to nie mam pojecia.

      dupa na stołku, morda przy korycie...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL