Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48

 Dzisiaj przeczytano
 79177 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wariujący kontroler dysków !!?? a może coś innego... POMOCY !!! , john565 11/08/04 14:35
Od pewnego czasu (może rok(nie wiem dokładnie) ) nagrywara sie zachowywała bardzo dziwnie, tzn, nawet gdy płyty w napędzie nie było nagrywarka zachowywała sie tak jakby ją próbowała wykryć, po prostu rozpędzała sie, migneła pare razy dioda i nagrywara sie zatrzymywałą,

wtedy
NEC 7800B sec master
LG52 pri slave
wd400 pri master

wydawało mi sie że to wina weksploatowania nagrywary, jednak gdy kupiłem se drugi dysk i zamontowałem go jako pri master , a stary wrzuciłem na kieszeń jako secondary slave komp wkrótce po starcie sie strasznie mulił przy otwieraniu mojego komputera i przy dostępie do tegop drugiego dysku, jeśli chodzi o kopiowanie to na obydwu dyskach było coś takiegio że jesli kopiowałem jakiś tam folder to szło w ten sposób że kopiowało kilkanaćie plików, kilku sekundowy przestuj na jednym (małym pliczku) i dalej kilka szybko i przestój itd., po pewnym czasie sytuacja stabilizowała sie co dostępu do dysków (ale czy do kopiowania nie potrafie określić)

postanowiłem zatem zamienić nagryware i kieszeń, tak że nagrywara jest jako slave a dysk jako master i tera wieeelki klops z dyskirem dzieje sie to samo co z nagrywarą :(((, wpierw zauważyłem że dysk znika całkowicie, albo znika i sie pojawia, albo znika i sie pojawia jako jeden napęd (4 partycje tam mam) z czerwonym kółkiem ze znakiem zpaytania :((

co może być przyczyną ??, wykluczyłem taśmy, może jakaś łatka via potrzebna, ale mam niby hyperionki najnowsze :/, nie wiem co robić

POMOCY !!!

f*ck

  1. A jak odepniesz nagrywarę to tez , sebtar 11/08/04 16:04
    tak jest? No i co to za płyta?

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. ... , john565 11/08/04 16:52
      Shuttle AK31 V3.1 (wiem wiem za dobra to ona nie jest w waszych oczach), nie jescze czegośtakiego nie próbowałem jak odłączanie nagrywary, ale po zamianie kanałów wariuje dysk na kieszeni a nagrywara jest ok

      f*ck

      1. Wariuje, nie wariuje... , sebtar 11/08/04 19:38
        odepnij nagrywarę i sprawdź. ja kiedyś tak miałem że dysk twardy mi wieszał kontrolery - wystarczyło go wyjąć z kompa i sformatować w innym. Nigdy nic nie wiadomo... zapytam o najprostsze - a format c:\ był?

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

        1. w sumie był... , john565 11/08/04 19:40
          a cyrki jak sie dzieją tak sie działy ehh szkoda gadać :?

          f*ck

          1. No jak tak, to pozostaje już tylko , sebtar 12/08/04 07:51
            płyta...

            Demokracja to władztwo intrygantów,
            wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL