Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 16:02
 » rurecznik 16:02
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » pawcio 15:53
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 85577 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy monitor LCD kupiony w US bedzie u nas smigal ? , mehow 11/08/04 18:40
nigdy nie mialem zadnego sprzetu z US i nie bardzo orientuje sie jakto jest z zasilaniem. Co bede musial dokupic aby moc go podlaczyc do polskiej sieci energetycznej?

poza tym bylbym bardzo wdzieczny jesli doradzilibyscie mi jakis model. Ja wstepnie wyselekcjonowalem 3 poniższe.

http://www.newegg.com/...ion=24-001-158&depa=1
http://www.newegg.com/...ion=24-179-005&depa=1
http://www.newegg.com/...ion=24-014-049&depa=1

-co o nich sądzicie ?
z gory serdecznie dziekuje za wszelką pomoc i pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie.

Na cudze błędy patrzymy jak na
cudze kobiety. Mamy z nich dużo
więcej radości niż z własnych.

  1. no nie , Jumper 11/08/04 19:36
    wiem czy nie bedzie problemu z zasilaniem, u nich inne napiecie i czestotliwosc... (110V oraz 60Hz) moze tak jak w kompach jest przelacznik, pewnie rowniez wtyczki nie beda pasowac

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

  2. to zalezy, ale , Paolo 11/08/04 19:43
    w wiekszosci sprzedawanego tutaj (USA) sprzetu posiada wbudowany automatyczny przelacznik i moga byc zasilane dwoma rodzajami napiec. Tak ma moj LCD Hitachi 175SX. Ale dla pewnosci sprawdz na stronie producenta

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  3. nie bedzie problemow , Icing 12/08/04 00:28
    tylo wtyczka musi byc inna... btw te monitory to nie baldzo, no moze poza samsungiem. Pozdr. z Big Apple

    1. ten BenQ ma calkiem niezle recenzje , mehow 12/08/04 01:06
      gdyz chyba ten koncern w ktorego sklad wchodzi ta firma jest jedym z wiekszych producentow matryc.
      na TomsHardware chwalili LCD tej firym
      pozdrawiam

      Na cudze błędy patrzymy jak na
      cudze kobiety. Mamy z nich dużo
      więcej radości niż z własnych.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL