Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 86181 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Kupował ktoś coś kiedyś online w USA z przesyłką do Polski? , pjfox 11/08/04 19:47
chodzi mi o to czy jak kupię to nie zostanie do tego naliczone jakieś fakin cło, podatek czy inne nie wiadomo co.

Chcę kupić cyfrówkę w USA, będzie to Minolta A2 ((-: z przesyłką wynosi mnie to 2000zł, ale chłopaki pisza u siebie na stronie że nie biorą odpowiedzialności za wszelkie podatki itp. zapodawane przez kraj przeznaczenia...

\"International Shipments or orders placed with an international credit card may not be able to pay with only a credit card and we may require you to wire transfer payment prior to us shipping the products. A&M Photo World is not responsible for any duties, taxes or charges which are imposed by the destination country.
\"

Ktoś wie coś na ten temat?

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  1. Podobno wiele zalezy... , Doczu 11/08/04 20:37
    ... od szczęścia, bo nie kazdą przesyłke otwierają. Jednak jak otworzą, to możesz się spodziewać cła czy innego podatku.
    Tak słyszałem, a ile w tym prawdy - nie wiem :-(

  2. Moga ale nie musza , Yatanza 11/08/04 20:43
    nie wiem od czego to zalezy, raz biora raz nie (VAT). Jak biora to boje sie zapytac dlaczego poprzednio nie wzieli ;)

  3. Moze popros aby wyslali ci z zaznaczona opcja GIFT na deklaracji celnej , Paolo 11/08/04 21:21
    moze wtedy nie przyczepia sie do przesylki. Ale jak bedzie widniala jako nadawca nazwa firmy A&M Photo World to moga sie przyczepic.

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL