Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 16:02
 » rurecznik 16:02
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » pawcio 15:53
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 85625 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomocy! Fotki, EXIF, nazwy plikow... , Kenny 11/08/04 20:10
Hej
Mam fotki z cyfraka. Mają pozmieniane nazwy (zamiast oryginalnych IMG_xxxx.jpg) a ja wlasnie chce miec te numerki nadane przez aparat.
Numer fotki jest w exifie.
Myslalem ze pogramik Exifier mi to jakos zalatwi... ale chyba nie; no chyba ze nie umiem... :)
Jak albo czym hurtowo zmienic nazwy plikow na numerek wyciągniety z exifa kazdego z nich?

.:Pozdrowienia:.

  1. Hmmm... , DJopek 11/08/04 20:17
    Akurat u mnie Sony V1 nie zapisuje nigdzie w EXIFie numerka zdjęcia więc nie mam jak sprawdzić, ale w ASDSee przy hurtowej zmianie plików jest coś takiego jak Insert Metadata i tam można dodawać dowolne dane z exifa i nie tylko...

    1. niestety , Kenny 11/08/04 20:25
      ACDSee w fotkach ktore byly zmienione (nawet tylko obrocone) nie widzi wszystkich dzialow exifa (np nie ma juz Maker Notes) mimo ze exif jest nienaruszony i Exifer widzi go całego...

      A numerek zdjecia mam wlasnie w ostatnim dziale exifa czyli Maker Notes (aparacik canona).

      Tak wlasnie widze, ze powyzsze niepotrzebnie napisalem bo w tym co mowisz niestety mozna wstawic tylko niektore podstawowe dane z exifa... wiec i tak ta opcja odpada :(

      .:Pozdrowienia:.

      1. Hmm... , DJopek 11/08/04 20:36
        Ja mam dział jak Canon Maker Notes a w nim z 25 pól - jak nie więcej... ACDSee 6.0.

        1. ooo, ja lece na 5.0 , Kenny 11/08/04 20:53
          kurcze nie chce mi si przeinstalowywac :)

          Ale powiedz mi jeszcze czy w Batch rename mozesz wybrac Imege Number do wstawienia do nazwy...?

          .:Pozdrowienia:.

          1. Widzę że sprawa już załatwiona, ale odpowiem na pytanie :-) , DJopek 11/08/04 21:32
            Tak - jest pozycja Image number - to tak na przyszłość :-)

            1. Dzieki serdeczne :) , Kenny 11/08/04 21:42
              123

              .:Pozdrowienia:.

  2. Aaaaaaa, jednak slepy jestem :)) Exifer zalatwil sprawe. Thx , Kenny 11/08/04 21:04
    123

    .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL