Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ReeX 17:22
 » JE Jacaw 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » Sebek 17:17
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93460 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zamawianie plyty cd-audio - chyba rekord... , ulan 12/08/04 13:17
w zeszłym roku w październiku 2003 w jednym ze sklepów muzycznych zamówiłem żeby sprowadzili mi płytę "Missing..." The Notting Hellbilies (to taki zespół Marka Knopflera. mieli mi w ciągu paru tygodni sprowadzić z "zachodu". Dałem zaliczke 10 zł, płyta miała mnie kosztować 45 zł. czekałem cierpliwie na sms ze sklepu. Ale minęla jesień, przyszła mroźna zima, potem to wszystko przeszło w niezbyt udana wiosnę, i znowu mieliśmy lato. Ja już prawie zapomniałem, że zamówiłem płytę...
I NAGLE wczoraj sms ze sklepu, że mogę odebrać płytę (hmm minęło od zamówienia 10 miesięcy, to chyba do Guinessa się nadaje).
idę więc do sklepu a tam mi mówią zę mam dopłacic 55 zł, bo płyta kosztuje 65 zł (a ja dobrze jeszcze pamiętam, że jak zamawiałem kosztowała 45 zł). W sklepie wmawiają mi, że to nieprawda ja nie mam żadnego dowodu. nie miałem tyle forsy przy sobie, zresztą z gotówką u mnie teraz ciężko bo kupiłem we wtorek nagrywarkę dvd. Więc mówię kolesiowi, w sklepie, że rezygnuję, on na to że mogą ja zatrzymac dla mnie do czasu napływu gotówki. Stanęło na tym, że pod konioec miesiąca może się do nich udam po tę nieszczęsną płyte.
Co byście zrobili...

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. ja bym kupil KSU - Pod Prad ;-) , J@rek 12/08/04 13:24
    za 26 zloty... niedawno tak zrobilem :-)

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. Hehe. , Mms 12/08/04 16:01
    :))

    Pozdrawiam

  3. hmm.. , Adamusss 12/08/04 16:23
    ...jezeli nadal zalezy Ci na tej plytce to ja bierz.. jezeli nie to olej,nie bierz :) ..proste ..

    ..jak juz jestesmy w tematach muzycznych to polecam album grupy BLACKFIELD - Blackfield ...kawal swietnej muzyki od Stevena Wilson'a

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL