Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99959 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

uszkodzilem port agp na plytce glownej , blazejm 12/08/04 19:44
co mam robic.plyta juz nie ma gwarancji

  1. A coś zrobił że uszkodziłeś? , DJopek 12/08/04 19:46
    A co można zrobić? Chyba zostaje kupić nową płytę :/

  2. a jaka to plyta? , no13 12/08/04 19:50
    .. pytam z ciekawosci

    Iron Maiden

  3. ecs k7s5a , blazejm 12/08/04 19:54
    wymienialem grafike

  4. sa 2 opcje , Bodhi 12/08/04 19:55
    kupic nowa plyte lub zainstalowac karte na PCI. pozdro

    Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
    do swojego poziomu i pokona
    doświadczeniem.

  5. skad wezme dobra karte na pci? , blazejm 12/08/04 19:56
    jak wyzej

    1. Hmm... , DJopek 12/08/04 19:59
      Prościej kupić nową płytę główną, nie warto się pakować w grafiki na PCI, nawet najtańszego ASRocka (~145zł) - ostatnio składałem na tym kompa - chodzi stabilnie, bez zastrzeżeń.

  6. tez tak myslalem... , blazejm 12/08/04 20:03
    ...tylko ze ja mam pamieci sdr a asrock obsluguje ddr a to juz kolejny wydatek

    1. No to allegro , DJopek 12/08/04 20:05
      I kup sobie jakąś tanią płytkę pod SDRy...

  7. Nie pakuj sie w karte PCI. , Mms 12/08/04 20:29
    Zaoszczedz na DDR'y i nowa plyte.

    Pozdrawiam

  8. No albo serwis jakiś , El Vis 12/08/04 20:45
    Możliwe że mają płyty których nie da się już zreanimować i które mają takie same porty AGP. Wymiana samego portu to chyba już nie będzie duży koszt.

    I don't suffer from insanity.
    I actually quite enjoy it.

  9. nie widac... , blazejm 12/08/04 20:59
    ...fizycznych uszkodzen tego portu.zastanawiam sie czemu jednak karty w nim nie dzialaja (gf4ti4200 wyswieetylas jakies krzaczki i bledy a gf2mx200 nic)

    1. a moze zrobiles jakies zwarcie i te karty zabiles? , no13 12/08/04 22:01
      wsumie, kup nowa plyte, jak dobrze poszukasz do znajdziesz za 60zl cos na poziomie (oczywiscie uzywane)

      Iron Maiden

  10. Włóż ATi , zartie 12/08/04 23:07
    Serio. Znajomemu wygiął się kiedyś jeden styk w AGP, okazało się, że dla kart ATi nie stanowi to problemu (karty nVidii nie działały).

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  11. wez płytke ASRocka K7VT2 , Glock19 12/08/04 23:29
    znajdz gdzies ona jest pod DDR/SDR i chodzi rewelacyjnie swego czasu kupiłem ją kumplowi w komputroniku za 179zł

  12. Spotkałem się już z podobnym przypadkiem , tedy 13/08/04 01:23
    K7S5A ma kiepskiej jakości styki w porcie AGP,są to cienkie
    blaszki które powinny sprężynować i tym samym stykać się
    z punktami stykowymi na złączu krawędziowym karty
    graficznej.Gdy wyjełeś starą kartę ,(która być może była trochę
    grubsza) styki na skutek braku sprężystości nie wróciły do pierwotnego położenia.Jedynym sposobem jest ręczne
    dogjęcie np:cienką igłą przez szczeliny które masz na wierzchu
    portu AGP.

    Sraj w pracy,zaoszczęzisz na
    papierze i jeszcze ci za to zapłcą

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL