Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99923 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

prosze opinie na temat grafy fx5500 256/128... , john565 13/08/04 11:57
no niestety firma nie za dobra bo palit

chcem wiedzieć jak sie, grafy na tym chipie sprawują, i czy może znacie jakiś taki produkt renomowany, ale bay sie zmieścił w 400 złotych, w sumie to mam od 3 lat gefo 2mx/200 32mb minta i jestem zadowolony, jaka jest wasza opinia, jeśli chodzi o kase to max 500 zikoi ale nie wiencej, po prostu nie mam skąd, chyba że ktoś mi podaruje troche kasy albo grafe.

f*ck

  1. Radzę Ci... , mykacz 13/08/04 13:26
    odpuść sobie tę kartę. Primo: 256 Mb pamięci to czysty marketing, zwłaszcza na takiej karcie. Spoko wystarczą 128. Secundo: na www.in4.pl masz test FX5500 i nie wypada specjalnie udanie, nawet jak na kartę ekonomiczną. Tertio: Jak chcesz się zmieścić w 400 pln, to uderz raczej w Radka 9550 (test także na in4.pl). Zbiera całkiem przyzwoite opinie i ponoć świetnie się kręci. W żadnym wypadku nie bierz karty z 256 mega pamięci, szkoda kasy.
    Acha, pomyśl o interpunkcji :).

    "Czy są tu jeszcze jacyś Galowie?"

    1. a FX5700LE ?? co ty na to... , john565 13/08/04 13:34
      bo ja napawde kurde nie mam rozeznania, za ati nie przepadam (bo nvdiaa ma moim zdaniem logo ładniejsze :]) może to był by lepszy wybór

      opis tutaj http://www.palit.com.tw/...ducts/nvvga_5700le.html

      f*ck

      1. tak, to dobra karta... ale z innej firmy... , Seba78 13/08/04 14:40
        wtedy poz ainstalowaniu sterownikówod razu automatycznie zyska wyśze zegary i wogóle piknie się kręci. To taka karta specjalnie przygotowana aby zgarnąć trochę rynku, zwłaszcza tańszego. Karta niby słaba, ale tak skonstruowana by się dobrze kręciła. warunkiem pewnie są dobre pamięci które uświadczysz pewnie u lepszego producenta. Co do radeona to też był by to dobry wybór... może nawet lepszy?

        www.nieruchomosci-gil.pl

        1. chociaż moze ta firma nie jest najgorsza? nie znam się.... , Seba78 13/08/04 14:47
          czytałem jednak parę artykółów na temat 5700 LE i okazywało się, że karta świetnie się sprawdzałała, podkręcała i wogóle...

          www.nieruchomosci-gil.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL