Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » ulan 22:18
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08

 Dzisiaj przeczytano
 54700 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kupilem gf4 ti4200... , blazejm 13/08/04 22:03
...uzywanego.wyswietlal jakies krzaczki ale jak podlozylem pod niego wiatrak to wszystko bylo ok.dzialal 3 godz.a teraz znowu wyswietla krzaczki a jak sie winda laduje to sie wylacza ekran.

  1. jak dla mnie to , ::LinX:: 13/08/04 22:05
    karta byla za mocno krecona i dlatego sa artefakty i krzeczki... jest poprostu przegrzana...

    MacBook Air 13,3

  2. nie byla krecona... , blazejm 13/08/04 22:09
    ...chodzi na standardowych parametrach.nie grzeje sie.ale artefakty sa.

    1. no tak ale mowisz ez kupiles uzywana , ::LinX:: 13/08/04 22:10
      jestes pewien ze poprzedni wlasciciel nie podkrecal tej karty ??

      MacBook Air 13,3

  3. poprzedni wlasciciel .... , blazejm 13/08/04 22:14
    ....twierdzi ze jej nie podkrecal i ze chodzila ok

    1. aha... a znasz go jakos dluzej czy cos... , ::LinX:: 13/08/04 22:16
      ... bo cos mi sie zdaje ze bedzie tak mowic... zeby nie oddawac ci kasy za karte...

      MacBook Air 13,3

    2. A teraz , Poke 13/08/04 22:17
      nie chodzi - cuda. Moze masz za slaby zasilacz?

      09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  4. tez myslalem o zasilaczu... , blazejm 13/08/04 22:22
    ...ale nie wiem czy to jego wina.przeciez wczesniej chodzila.zasilacz to rainbow 300w.

  5. ja mialem cos takiego na gf2 pro czasem miala male plamki na monitorze , XiSiO 13/08/04 23:35
    a u goscia co sprzedalem mu na allegro wszytko bylo ok sam zawiozlem by sprawdzic i dalem mu czas kilku dni na testy i jest ok, nie wiem co bylo przyczyna bo kupilem potem gf4 ti 4600 i na niej nie ma problemow a bardziej wymagajaca od zasilacza

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL