Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » cVas 23:41
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21

 Dzisiaj przeczytano
 61613 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Czy ktos z was uzytkuje Mazde 323? , Ament 14/08/04 15:00
Chodzi mi dokladnie o 323F GLX, mam okazje kupic za dobra kase... Rocznik 90, 1.6 silnik, przebieg 200000, samochod nigdzie nie bity, zero korozji czy nawet jakis pecherzow, serwisowany do samego konca na oryginalnych czesciach Mazdy albo Mitsu... Wczoraj sasiad przyprowadzil - gosc prawie jak rodzina takze nie oszukuje... Jezdzilem dzisiaj ze 100km - nic nie stuka, silnik pracuje rowno, hamulce OK, pali na trasie 6l/100, po miescie z 8... Samochodem bedzie jezdzic zona - jakies 5000 km rocznie...
Czy ktos z was uzytkuje taka Mazde albo moze wie cos na jej temat (jak wyglada jej uzytkowanie w praktyce itd...)?

I
-AMENT-
I

  1. Upewnij się czy wszystko ok z akcyzą , McIsland 14/08/04 17:14
    i sprawami rejestracyjnymi, może nieświadomie przegapił,
    No i za ile w końcu ??

    GTD ...

  2. każdy mówi , siaraps 14/08/04 19:17
    że auta sprowadzone przez niego jest super. bajeczki typu 82 letnia właścicielka ( prawda Piet B. ) i inne numery to stare triki sprzedających. upewnij się dobrze czy to auto jest faktycznie w tak dobrym stanie, najlepiej w serwise. dobrze ci radzę.
    acha pamiętaj też, że utrzymanie takiego auta jest nieco droższe niż innych. japończyki maja to do siebie. ostatnio kupywałem amortyzatory do nissana sunny to wiem, 300zł sztuka.
    zdrówko

    "dziś to, co wczoraj trwałym było
    jutro istnieć przestaje"
    dj boom

  3. polecam strone: , Nero 14/08/04 19:29
    www.mazdaspeed.pl - masz tam sporo info na temat mazd no i forum. Tez mam w planach zakup mazdy w najblizszym czasie tylko ze mnie interesuje model MX-3. Uzbieram jeszcze troche kasy i jade do niemiec po nia.

    GG:344842

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL