Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00

 Dzisiaj przeczytano
 4013 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Radeon 9500 pro FIC , rokin 14/08/04 23:15
Mialem z ta karta malutki problem ale po powrocie z urlopu zrobil sie z tego duzy problem. Komp sie uruchamia, wszystko niby ok, laduje sie windows i w momencie w ktorym powinien pojawic sie napis zapraszamy pojawia sie tylko ekran z artefaktami i komp uruchamia sie ponownie. Do tej pory pomagalo przeinstalowanie sterow w trybie awaryjnym, a w tej chwili po odinstalowaniu sterow w tybie awaryjnym windows uruchamia sie normalnie, podaje komunikat ze prawdopodobnie za niestabilnosc systemu wine ponosi sterownik ATI ale nie moge zainstalowac zadnych sterow bo powtarza sie sytuacja z niemozliwoscia uruchomienia. Czy oznaczac to moze ze karta jest uszkodzona?. 3D MARK, DOOM3 dzialaly bez zadnych artefaktow, bez zadnych zwieszen systemu.

  1. Problem zlokalizowany ale nie rozwiazany , rokin 15/08/04 00:17
    Prawdopodobnie jest konflikt miedzy driverami nvidia nforce a driverami ati. Zarowno sterowniki karty graficznej jak nforca odwoluja sie do tych samych zasobow a dokladniej chodzi prawdopodobnie o sterowniki audio z pakietu nforce. Nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzic bo do tej pory nie bylo zadnych problemow. Czy przeisntalowanie systemu to jedyna szansa i jaka kolejnosc instalowania poprawki do wina, grafika a na koncu nforce czy nie ma to znaczenia.

    1. Możesz spróbować czegoś takiego: , marcin79 15/08/04 00:53
      Przed instalowaniem sterowników do grafiki, a po zainstalowaniu pakietu dla płyty głównej odinstaluje sterownik nVGART. Uruchom ponownie i zainstaluj Catalysty. U mnie podziałało, a objawy mam takie jak u Ciebie.

      ~~~~ sapere aude ~~~~

  2. s.w. , marcin79 15/08/04 00:35
    Czekam z niecierpliwością na rozwiązanie tego problemu.

    ~~~~ sapere aude ~~~~

  3. chyba sie udalo , rokin 15/08/04 09:45
    zrobilem to co proponowales i jak na razie dziala. Wielkie dzieki

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL