Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:51
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 9233 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Soldiers: Heroes of WWII - 2 misja UK - jaki¶ BUG? , Jaceqp 15/08/04 13:57
Cze all... Od paru dni męczę t± gierkę - jest cool ;]

Niemiecka kampania skończona pozostałe w trakcie. Zapodałem 2g± misję po stronie anglików (uratowanie jakiej¶ babki z ruchu oporu). Spoko misja jednak nie aż tak trudna ;P
Niemców już praktycznie nie ma - co jaki¶ czas przyjeżdża motorek a z innej strony przyłazi para ss-manów. Przej±łem w stanie nienaruszonym praktycznie wszystkie pojady - rozwaliłem most ("nóbelwerfer'em") przy którym stał g±siennicowy pojazd z działkiem pplot.
W każdym razie uwolniłem już t± działaczkę - odbębniłem wszystkie objectives'y oprócz znalezienia łodzi i ucieczki. Dobra - spoko - wsiadam do łodzi i nic. Płynę do zniszczonego mostu ale nie mogę przez niego przepłyn±ć - łódĽ zatrzymuje sie na zakręcie przed mostem :/

Pomy¶lałem że zniszczyć most to jedno ale uciec trzeba w 2g± stronę - więc zapodałem dynamit na 2gi most ale tam też nie mogę przepłyn±ć ;[

KTÓRĘDY TRZEBA UCIEC ??

R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  1. hmm co to za gierka? nic o niej nie słyszałem.. , ulan 15/08/04 14:27
    może więcej, co to za typ fpp, tpp itp.

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    1. RTS. , McSet 15/08/04 14:44
      Podobno miodna do bólu. :)

      --
      what's goin' on fails to concern me

      1. a już myslaem , ulan 15/08/04 14:46
        że fpp, co¶ na kształt MOHA....
        szkoda........

        pozdr. ułan vel ulan
        "Uwielbiam zapach napalmu
        o poranku..."

    2. Ale zabezpieczona StarForce 3. , Mms 16/08/04 01:03
      Jak do tego sie zabrac pisze na forum NFOrce.

      Pozdrawiam

  2. pisze w kilku miejscach - nawet na cdrinfo chyba... , Jaceqp 16/08/04 08:52
    ... tylko i tak nigdy nie wiadomo na 100% że gra pójdzie ;] Inaczej mówi±c - trzeba mieć trochę szczę¶cia...

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL