Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:51
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 9239 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

FarCry wybór detali , petrumi 15/08/04 14:19
witam. wstyd się przyznać ale dopiero zaczynam grac w FarCry. Dopiero dolożyłem tą brakująca pamięc zeby mieć ponad 512 (teraz 768). Taka ilość pozwala mi w koncu uniknąc swapowanie. Pytanie do posiadaczy kart R350/360. Jakie detale wybrać? Zapusciłem HardwareOC Far Cry Benchmark w róznych konfigach. Wynika z nich ze albo mogę grac płynnie (>35fps) na w Ultra Details ale bez AAx6/AFx16 albo w max detalach ale z AAx4 i AFx16. Porównójąc oba screenshoty każdy ma swoje zalety. Pierwszy wyraźniejsze textury na broni, roślinach i bardzo daleki zasięg szczegółów na otwartej przestrzeni , drugi - wręcz odwrotnie- filtorwanie AF powoduje, że droga przed nami jest bardzo wyraźna a na obietkach nie widać "schodków". Trudno wybrać... Czego jest więcej w tej grze? otwatych przestrzeni czy szczegółowych tekstór pomieszczeń??

  1. podcierac dÓpe lewa czy prawa reka? , ezmathet 15/08/04 14:30
    nie no naprawde podcieraj... tfu znaczy graj jak ci wygodnie :D skad ludziska maja wiedziec co lepsze dla ciebie niby? ;p
    a tak serio, wiecej jest raczej otwartych przestrzeni,ewentualnie zawsze mozesz dostosowac grafe do danego levelu ;p
    po za tym nima sie czego wstydzic far cry i tak jest slabe do bolu :>

    ...

  2. zalezy od planszy tak naprawde , Bach 15/08/04 14:32
    bo masz i zardzewialy wrak tankowca i jungle. masz jaskinie i jungle. :)

    po5-6 misjach juz sie przyzwyczaisz do niesamowitej grafiki i wiekszy nacisk polozysz na rozgrywke niz na zwiedzanie. choc zwieca sie prawie caly czas. ja na tekstury broni nie zwracalem uwagi - na to sie moze tylko na poczatku patrzy potem to tylko gdzie sa rozmieszczeni przeciwnicy. wiecej jest otwartych przestrzeni ale jak jestes z malych pomieszczeniach warto podziwiac tekstury. statek an mnei zrobil wielgachne wrazenie :) pozdro

    ...Bach...
    "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
    żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  3. Ja wiem czy wstyd? , sebtar 16/08/04 12:15
    Ja wogóle w to nie grałem...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. ja też :) chociaż zamierzam a tak wogóle , GULIwer 17/08/04 09:29
      to tym tam na wycieczke pojechałeś czy zabijać żołnierzu do chuja ^__^
      Kill kill .... kill them all wrrrAAA

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL