Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 32841 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

podmiana biosu radeon 9550 -> 9600 , arczi 18/08/04 06:29
Czolem.

mam HISa 9550 i chcialbym podmienic bios na bios radka 9600. sztuka sie co prawda udaje ale przy starcie kompa tryb tekstowy jest zalosnie wolny. moze da sie cos z tym zrobic?

sprzet to.
ASUS p4p800 se
reszta chyba niewazna ale podam
Celeron D 2,4@3,6 i ram 2x512 kingston.

Jesli ktos ma jakies doswiadczenia to zapraszam

  1. moim zdaniem lepiej , rapra 18/08/04 08:06
    uzywac oryginalnego biosu i z poziomu windows zapuscic programik automatycznie podkrecajacy przy starcie systemu.
    przy okazji nie stracisz gwarancji w razie czego.
    jesli koniecznie musisz zmienic zegary, to wez oryginalny bios, sciagnij sobie RaBiT (BIOS tuner), zmien zegary na ulubione i wgraj go z powrotem.

  2. no nie do konca. , arczi 18/08/04 09:45
    Oryginalne catalysty sprawdzaja zegary takiego radka i nie rozpoznaja go prawidlowo. przynajmniej ja mialem takie objawy. Troche mnie tym ATI zdenerwowalo.
    W tej chwili pracuje na omegach i jest OK ale szczerze mowiac wole catalysty maja WHQL.

  3. po co mieszac z biosem , kilerbob 18/08/04 10:03
    albo zainstaluj omegi albo normalne catalisty i do tego ATITool'a w atitoolu mozesz sobie ustawic tylko do gier wyzsze zegary lub caly czas, ogolnie jest pare fajnych mozliwosci, a biosa bym zostawil w spokoju bo z tym moga byc tylko problemy

    gg: 4125844

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL