Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 12:03
 » Liu CAs 12:00
 » Bonifacyz 11:58
 » cVas 11:57
 » Ramol 11:51
 » DJopek 11:39
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17

 Dzisiaj przeczytano
 38022 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak zdalnie wywolac start komputera z LAN , kubazzz 18/08/04 22:51
funkcja wake on lan, czy jakos tak to sie chyba nazywa.
jak to dziala? Jakie warunki musza byc spelnione?

SM-S908

  1. musis miec w biosie ustwione WOL , Glock19 18/08/04 23:08
    i na kompie z którego budzish danego kompa programik ktry wyśle tzw magic pocket.
    do zabawy zdalnej polece programik Power off
    Tam masz wszytko co potzrbujesh
    http://lokietka19.one.pl/upload/poweroff.zip

    1. zapomniales o 2 sprawach , Yorg 18/08/04 23:14
      1. Karta sieciowa MUSI miec BOOTROM - inaczej nici.
      2. Trzeba podlaczyc odpowiedni kabelek do plyty glownej od sieciowki
      3. (Ale nie jestem pewien) Zlacze PCI usi spelniac okreslone normy (nie pamietam jakie)

      GG: 1706185
      lub komórka :)

      1. no ja zalozyłem ze o Tym wie , Glock19 19/08/04 00:22
        piszący post lub ma onboard sieciówke.

        1. hmm , kubazzz 19/08/04 00:54
          o tym, ze w biosie trzeba to aktywowac wiedzialem,a sieciowka jest 'on board'.

          SM-S908

      2. ciekawe, może się nie znam ale co ma do tego BOOTROM? , Bart 19/08/04 01:51
        j.w.

      3. Kilka poprawek , Artur_O 19/08/04 10:19
        Ad 1) - bzdura. Bootrom potrzebny jest tylko gdy chcesz załadować system operacyjny z sieci. Do włączenia zasilania w komputerze nie jest od potrzebny.
        Ad 23) W jednym z nich się mylisz. Wybierz w którym :-)
        A dokładniej potrzebny jest ALBO kabelek ALBO PCI w wersji 2.2. Ten kabelek zapewniał karcie zasilanie i złącze do budzenia, by działało to na starszych wersjach PCI gdzie te linie nie były jeszcze wyprowadzone bezpośrednio na gniazdo.

        Artur

  2. ok dzieki , kubazzz 19/08/04 00:14
    bede sie bawil.

    SM-S908

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL