Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 13:36
 » Visar 13:35
 » rooter666 13:33
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » cVas 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21

 Dzisiaj przeczytano
 42220 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DOOM3 białe tekstury , kfiatter 19/08/04 01:45
Mozecie mi pomoc z gierka doom3? mianowicie chodzi o to ze zamiast mrozacych krew w zyłach obrazów widzę... biały ekran i gdzieniegdzie niebieskie kwadraciki... dzwięk jest, kursor (jako niebieski kwadracik) mam: athlon 2000+; msi KT400; ge-force4 MX 440 64mb ddr. ew. jakas stronke z faq jesli juz powstało (moze byc anglojęzyczne)

X-BASS!!!

  1. wydajność , WRn 19/08/04 01:56
    ja chodzi Ci D3 na tej konfiguracji?(mx440? [oo]

  2. no wlasnie nie chodzi :) , kfiatter 19/08/04 02:11
    bo są same białe graficzki i gowno moge wlaczyć bo nie wiem nawet w menu gdzie co jest ;/ . ale jak sie z tym uporam jakos to napewno napiszę jak (czy) chodzi.

    X-BASS!!!

  3. problem-sterowniki , kfiatter 19/08/04 02:58
    problemem były przestarzałe sterowniki do ge-force`a.
    odpowiedź dla WRn: na oryginalnych ustawieniach (dla mojej karty graf) czyli minimalnych bez wylaczanie takich opcji jak cienie jakies tam inne fireworki, gierka dziala tak ze mam bardzo szybki pokaz slajdów :) po wylaczeniu wszystkich upiekszen, nieraz jest płynna ale zacina jesli cos wiecej sie dzieje. ogolnie bardzo fanie sie zapowiada (jak se zmienie grafe..) bo ladny i ciekawy produkt.

    Dodam ze mam 256 DDR 400 MHz (nie kręcone) tak samo nie kręconą karte graficzna i procesor.

    X-BASS!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL