Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 15:19
 » cVas 15:17
 » KHot 15:10
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22

 Dzisiaj przeczytano
 46744 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

100% zajętości procka, wiem że to wirus, ale w żaden znany mi sposób , Tomuś 19/08/04 21:42
nie potrafię sobie z tym poradzić. Podejrzany jest oczywiście plik svchost.exe Wirus nie wiem jaki, bo mnóstwo ich się w sieci namnożyło. Skaner on line mks-a i Nav nic nie pokazują, a system jak stał tak stoi. Udało mi się zainstalować łątki krytyczne i sp1, ale rozumiem że dopóki nie pozbędę się tego świństwa to skucha. Ale nie mam już sił i ... pomysłów. Proszę o pomoc i pozdrawiam. Aha ... Win XP oczywiście.

  1. Odpal , Ament 19/08/04 22:13
    w awaryjnym i przelec Spyem albo tym nowym Ad-Aware...

    I
    -AMENT-
    I

  2. sie robi ... ale nie obiecuję sobie zbyt wiele. , Tomuś 19/08/04 22:29
    Problem w tym że każda czynność zamiast 20 sekund zajmuje ... 20 minut. Wykończę się :)

  3. a nie masz przypadkiem zainstalowanej ... , PaszkfiL 19/08/04 22:50
    ... kazy z taki dodatkiem p2p networking ? nie wiem co to i za co odpowiada ale kilka razy u kupli zdażyło się że było 100% zajętości procka dopóki się tego badziewia nie zainstalowało :|

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  4. kumplowi sie tak zrobilo , Bach 20/08/04 01:58
    nie ma podpietego kompa do netu (wiec odpadaja syfy z niego). pobylo tak przez 2 dni i przeszlo. samo!!!

    ...Bach...
    "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
    żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  5. Z natury jestem spokojnym człowiekiem, ale ten problem powoduje że , Tomuś 20/08/04 08:16
    zaczynam już warczeć ... :) Wszystkie dotychczasowe zabiegi i Wasze propozycje nie pomagają. Ktoś ma jeszcze pomysła ? Miłego dnia ... tym co nie mają takich problemów :)

    1. Czy masz może , Pinokio 20/08/04 19:28
      nortonowskiego antyvira 2003?

  6. wyrzuciłem już wszystko z tego komputera, pozbyłem się nav-a , Tomuś 20/08/04 20:51
    i wielu śmieci. Żadne skanery online, ad-aware, antywirusy nie pokazują aby coś było nie tak. A procek jak zajęty w 100% tak zajęty. Wolałbym unikać formatowania ale już mi cierpliwości brakuje o pomysłach nie wspominając ..... :(

    1. będę upierdliwy , Pinokio 20/08/04 21:59
      i wrócę do nava .. a próbowałeś z WYłączoną ochroną?

  7. no dobra, kończymy temat ... rozwiązanie jest następujące: , Tomuś 20/08/04 23:42
    Zrobiłem 2 rzeczy, niestety przez głupotę obydwie naraz więc nie wiem co pomogło. Po pierwsze zresetowałem bios na ustawienia defaultowe. Po drugie ... tu nie śmiejcie się ... komputer dokładnie oczyściłem z kurzu. Był tak zasyfiony że tragedia. Gruba warstwa kurzu na płycie i pamięciach. Z praktyki wiem że komputer potrafi dziwnie się w takich "brudnych" przypadkach. Jedno jest pewne, jedna z tych 2 rzeczy pomogła. Komputer odżył jak za dotknięciem różdżki ... a wirusów jak nie było tak dalej nie ma. Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL