Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 59090 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zalatwic helikopter w grze FAR CRY, po wybuchu na statku? , SebaSTS 21/08/04 14:03
... bo wywalam na niego caly magazynek rakiet z 5 dochodzi celu i nic...

>-<

  1. tez sie meczylem... , KwiateK 21/08/04 14:14
    musisz go trafic 8 rakietami. po eksplozji statku najlepiej uciec na najwyzszy punkt (tam woda dociera najpozniej)

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

  2. ja nie moglem i przycwaniaczyłem , Bach 21/08/04 14:46
    przechodzilem to z 10-15 razy :) walilem rakietami i nic. ale pewnym razem gdy statek zatonal schowalem sie na mostku kapit. tam przy szybach jest powietrze. nabralem do pelna i poplynalem w lewo (w kier brzegu) pod woda.przeplynalem do takiej wystajacej skalki. schowalem sie za nia tak zeby mnei helkopter nie widzial. nabralem powietrza i polynalem tak zeby oplynac caaaaaala wyspe. plynalem najdluzej pod woda jak sie da eby heli mnei nei zauwazyl. az w koncy schowalem sie calkowicie za skalemi i plynalem przytulony do nich. co chwila wlaczala mi sie ta informacja ze maja system radarow, ze wyleci heikopter i mnei rozwali (wiecie co) ale tak sie nie stalo. oplynalem cala wyspe znalazlem jeepa. podjechalem w tamto miejsce i go z dzialeczka potraktowalem. szybko padl bo wczesneij w niego trafilem paroma rakietami. cala operacja trwala z 30 min. ale warto bylo bo mialem niesamowita radoche ze mi to wyszlo :)

    ...Bach...
    "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
    żalowac ze sie nie grzeszylo!"

    1. gratulacje , Venom79 21/08/04 15:15
      ja tam klasycznie - rakietami

      tez probowalem uciekac na wyspe, ale mi nie wyszlo

      Lewy pas to nie kółko różańcowe.

      1. :-) , Bach 21/08/04 15:35
        zaluje ze skonczylem juz ta giere. fajan byla. tylke roznych wkretow mozna bylo tam zrobic :) echhh.:) jak znajde troche czasu to zagram sobie raz jeszcze bo doom3 ktory sie kupuje w kiosku najprawdopodobniej mi sie nie spodoba.

        ...Bach...
        "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
        żalowac ze sie nie grzeszylo!"

        1. ja tez zaluje , Venom79 21/08/04 15:47
          pare dni temu skonczylem

          a dooma 3 wlasnie dzis skasowalem - nie mialem ochoty w to grac ( gralem w sumie ze 3 godziny ), wole inne klimaty

          Lewy pas to nie kółko różańcowe.

          1. ja chyba tez , Bach 21/08/04 22:44
            ale zaryzykuje. obym sie milo rozczarowal. nie chcial bym sie zawiesc na HL2, richardburns rally i stalker. oby to byly dobre giery. pozdrawiam

            ...Bach...
            "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
            żalowac ze sie nie grzeszylo!"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL