Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » cVas 20:42
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 62670 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak poprosic szefa o podwyzke? , m&m 21/08/04 19:47
Czy ktos ma/mial/bedzie mial podobny problem? Jak Wy to robicie, moze jakies zlote sposoby?

  1. dawaj hu... 20% wiecej albo auto na kapciach zostawie , chris_gd 21/08/04 19:56
    a tak powaznie to nie ma czegos takiego jak zloty srodek, przemysl jaki typ czlowieka ten caly szef i wtedy mysl jak go mozna podejsc

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  2. Jak gosc jest spoko , adamakonto 21/08/04 19:58
    a Ty dobrze pracujesz to po prostu o to grzecznie zapytaj (podpierajac to argumentami-ze sie starasz itd).
    A jak gosc jest menda (jak wiekszosc szefow) to lepiej tego nie rob bo gosc zacznie szukac powodow by Cie wyp..... :)

    Oczywiscie to taka moja skromna opinia ktora nie musi sie sprawdzic :)

    A.

    Adam

  3. rosyjska ruletka , kubazzz 21/08/04 20:30
    kazda metoda jest dobra oprocz tej jednej, ktorej sie nie zna dopuki sie na nia nie trafi.
    powodzenia.

    SM-S908

  4. a co to jest podwyżka ???? , Piet Blank 21/08/04 20:47
    :-F

    Zosiu Kocham Cię

  5. Hej Piet Blank ! , adamakonto 21/08/04 21:38
    Co Ty pracujesz w sieci biedronka ze nie wiesz co to podwyzka :P

    Adam

  6. Oczywiscie moj poprzedni , adamakonto 21/08/04 21:44
    komentarz byl w formie zartu. Przepraszam ewentualnych pracownikow biedronki wyzyskiwanych przez ta paskudna portugalska siec handlowa ktora sie maskuje przyjmujac polska nazwe "biedronka".

    Pozdra.
    A.

    Adam

  7. ja z moim szefem , blob21 22/08/04 07:04
    jestem na ty wiec nie mam problemow ... :) ostatnio jak prosilem to powiedzial ze firma jest biedna .... 2 tygodnie potem cala rodzinka ( bo to firma rodzinna ojciec i synowie ) pokupywali sobie nowe fury lexus rx300, camry, acord, acura tl 3.2.......... :( no coz bogaty biednemu nie da czy jak to bylo to przyslowie .... :|

    relax

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL