Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » cVas 20:42
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 62744 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DSL 512 /1 MBps juz jest , KoDa 22/08/04 00:01
Przynajmniej u mnie w Krakowie - Nowa Huta

Wlasnie sprawdzalem i ladny staly transfer ok. 120 kb/s :))

PS. Wczesniej mialem oczywiscie 512

http://kordian.it

  1. ale tepsa , acd 22/08/04 00:07
    czy co?

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

  2. Tak tak Tepsa sorry zapomnaielm dodac , KoDa 22/08/04 00:18
    /|\

    http://kordian.it

  3. a ja mam , Icing 22/08/04 03:31
    transfer 1200kb/s down, 150kb/s up i sie nie chwale (-;

    1. Hehe , KoDa 22/08/04 05:34
      Posta dalem nie po to zeby sie chwalic tylko zeby powiadomic ze przyspieszenie DSLa w mojej okolicy juz jest.

      Swoja droga niezle masz ta lacze ( 10 MBit ?)

      http://kordian.it

      1. No najprawdopodobniej w calym Krakowie , KoDa 22/08/04 05:38
        a nie tylko w mojej dzielnicy

        http://kordian.it

  4. a ja do k... nedzy , Bach 22/08/04 05:24
    mam 128kbps - teoretycznie, bo faktycznie mam 10KB/s w porywach do 14 przy downloadzie i mnie ch.. juz strzela. i place za to 70/miesiac.

    ...Bach...
    "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
    żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  5. ja place 99 zl miesiecznie za , LegioN 22/08/04 10:22
    1 MB , ale z Dialogu :] .

    1. i jakie wrżenia??? Jaki transferek, bo palnuję sobie założyć , fatal 22/08/04 10:26
      i nie wiem jak to śmiga...

      Nikt nie jest samotnym mając ......
      gumową kaczuszkę ;)

  6. ... , maarec 22/08/04 10:47
    DSL 2MBit juz jest - Częstochowa i podobno śląsk

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

  7. cholera jasna, a u mnie jeszcze niet - Słupsk , brygi 22/08/04 13:09
    A najlepsze jest to, że kolega mieszka ulice dalej i mu jego 215 przyśpieszyło, pare innych dsl w słupsku też już szybciej lata, a moje nie :/ mam nadzieje że po łikendzie będzie już 2mbps ;)

    1. ja mialem podobnie , Wolek 22/08/04 13:24
      w firmie przyspieszyl, u mnie nie (w miedzyczasie dzialo sie cos niedobrego z pradem).
      Zresetowalem modem w domq i chula :)

      Pozdrawiam !

  8. tak i do tego place , Icing 23/08/04 00:32
    $45 miesiecznie (cable connection)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL