Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:36
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65376 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DSL 1MB Dialog - jak najlepiej podzielić na 2 lub 3 kompy? , bursta 22/08/04 17:56
Siedzę na ISDN-ie w Dialogu od dłuższego czasu i zaczynam mieć niedosyt prędkości transferów. Przymierzam się do zmiany na DSL 1 MB. Czy któryś Board-owicz posiada takowe łącze podzielone na góra 3 kompy? Jakie są realne koszty (te z rachunku a nie ze strony Dialogu)? W jaki sposób podzielić łącze na trzy kompy w kamienicy, każdy z dostępem do netu i żeby można było sobie pograć przez sieć i po LAN-ie? Czy można dzielić łącze poza lokal? Sporo czytałem ale nie wszystko łapię do końca, a w sieciach nie czuję się pewnie. Jeśli masz doświadczenie to mile widziane podpowiedzi. Pozdro

Browarek nalej w pucharek C(_)

  1. Zapomniałem dodać ... , bursta 22/08/04 17:58
    nie będzie mnie 2 tygodnie. Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

  2. ja moge ci sporo powiedziec , kubazzz 22/08/04 18:02
    zapewne nie wszystko, ale sporo.
    Ale dopiero po 23 bo wychodze zaraz.

    SM-S908

  3. opłaty : , Spienty 22/08/04 21:26
    aktywacja 96 zł; miesięczna opłata 99 zł (rabat 33,55 % z kwoty 149 zł) w umowie zapis który ogranicza dzielenie łącza poza lokal ab.
    p.s ważna informacja - rabat udzielony na 12 miesięcy od daty podpisania umowy
    Pozdrawiam

  4. a jak to chodzi wogole? , no13 23/08/04 14:24
    sam mam jeszcze isdn, ale jak tylko to wejdzie do mojej wioski to sobie podepne, ale podobno niektorzy maja jakies problemy, czy rzeczywiscie tak jest?

    Iron Maiden

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL