Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 00:07
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 202 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] WRESTLING - co o tym sadzicie?... , Ar3cK 23/08/04 02:03
...proste pytanie, ktorego jeszcze nie bylo na Boardzie ;]... podobno wsio wyrezyserowane... jakie jest Wasze zdanie?...

It's the Bright One, it's the Right
One, that's Ar3cK...
http://thesurrealist.co.uk/slogan

  1. to że , Auror 23/08/04 02:12
    to jest wyreżyserowane to jest oczywiste - niemożliwym jest żeby gość skakał na drugiego ze słupka, dźgając go łokciem w brzuch a tamten zaraz się podnosił :) albo walą się niby po twarzy krzesłami .... lol

    poza tym trzeba zauważyć jak bardzo sprężysty jest ring, to nie jest taki sam ring jak np. dla boxerów. Skacze się po nim jak po trampolinie.

    ale to wszystko jest chyba nieważne, bo najważniejszy jest show.

    Jak miałem z 12 lat i o godz. bodajże 22.00 kończyły się kreskówki na Cartoon Network, i zaczynało się TNT to czasami lubiłem właśnie tam pooglądać wrestlerów w akcji :)
    ale szybko z tego wyrosłem :)

    ale takie chyba właśnie zadanie spełnia wrestlingów -> taki entertainment dla 12-latków :)

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  2. sciema:) , WooKy 23/08/04 02:35
    Podobnie jak kolega Auror, jako dzieciak czekalem zeby na satelicie trafic na jakims niemieckim kanale wrestling :) strasznie podobalo mi sie takie "show". Ale po jakims czasie polapalem sie ze calosc jest co do sekundy wyrezyserowana i przestalo mnie to bawic:) a moze wyroslem :P Tak czy siak to taka akcja ktora dziala na malych chlopcow:-)))

    bitnoi.se

  3. dno , BENY 23/08/04 08:42
    ot co

    / Najlepsza sygnaturka /
    / to brak sygnaturki /

  4. Nie wszystko jest udawane .. patrz to: , NimnuL-Redakcja 23/08/04 09:16
    http://www.videodump.com/videos/new/wrestling.avi

    takiego złamania nie da sie udawac ];-)

    a ogólnie. .. to taka bajka dla dorosłych . . . czy dno? Nie zgodze sie . . . po prostu zwykla rozrywka . . . tyle, że na żywo . . . coś jak cyrk . . .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  5. troszke OT ... zawody K-1 , glewik 23/08/04 12:11
    ma ktos moze adresy z walkami z tych zawodow ??
    a co do tematu to nie widze w nich nic dobrego ani atrakcyjnego. napewno nie pozwole swojemu synowi ogladac tego czegos.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL