Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » metacom 23:46
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 168 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Policja nie śpi! :( , Miszaq 23/08/04 12:32
http://wiadomosci.gazeta.pl/...,53600,2244319.html
cyt.: \"Jak ustalili funkcjonariusze wydziału walki z przestępczością gospodarczą KWP w Gorzowie, przestępcy włamywali się do systemów komputerowych znajdujących się na polskich i zagranicznych uczelniach, głównie technicznych. Poza granicami kraju dotarli do Stanów Zjednoczonych, Australii, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Niemiec, Włoch, Belgii, Holandii, Grecji, Szwajcarii.

\"Kradli najnowocześniejsze i najnowsze oprogramowania, gry, filmy oraz muzykę, które następnie rozpowszechniali w masowych ilościach w internecie oraz na rynku lokalnym. W ten sposób jeszcze przed oficjalnymi premierami bazary zaopatrywały się w najnowsze hity, nie tylko w Polsce. Nowości przedpremierowe trafiały także na wirtualny rynek i w ciągu kilku minut docierały do detalicznych klientów\" - powiedziała Sałatka.

koniec cyt.

najnowsze oprogramowanie na uczelniach - rozumiem, ale skąd na uczelniach najnowsze gry, filmy i muzyka??? nie mówię o lewiźnie, bo w artykule nie określono tych \'danych\' w ten sposób...

~~~~~~~
\EUREKA /
\_____/

  1. skąd na uczelniach? część grupy robiła upload , Maverick 23/08/04 14:19
    a część kopiowała i opylała. a wcześniej na serwery uczelniane zrobili włam i zagarnęli miejsce. wpadli m.in. dlatego, że kiedy zaczęło im brakować miejsca - zaczęli kasować dane uczelniane :(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL