Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 3987 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szukam stron www gdzie rejestracja adresu email , j23 23/08/04 20:36
zapewnia otrzymywanie na niego maksymalnej ilości spamu! Spram mnie wpienia i pomyślałem sobie że odnajdę firmy reklamujące się spamem (adres spamera jest i tak lipny) i zarejestruję ich adresy przyjmujące zlecenia we wspomnianych w temacie stronach... Niech zakosztują tego co fundują innym! Kiedy moja mama dostawała ciągle listy o wygraniu mercedesa cabrio pod warunkiem kupienia garnków i pasa odchudzającego, poradziłem jej zamówienie czego się da i odmówienie przyjęcia paczki. POMOGŁO! Co dziwne, "wygrane" przychodziły wcześniej z różnych firm, a wystarczyło wyciąć numer 1 firmie i pomogło na wszystkie!

Dumny nosiciel moherowego beretu!
Me gustan tomar mis copas
Żubrówka es lo mejor!

  1. Dobry ten motyuw z mamą - odmawianie takie jest legalne? Listonosz sie nie wquza ? , trol 23/08/04 20:48
    Coś jak datek dla Rydzyka w wysokości 1 grosza :)

    1. Całkowicie legalne! , j23 23/08/04 22:26
      Zakupione wysyłkowo można zwrócić do 7 dni, a więc tym bardziej natychmiast! A w ten sposób można zaoszczędzić na wysyłce i czekaniu na oddanie kasy przez firmę krzak składającą się ze skrzynki pocztowej...

      Dumny nosiciel moherowego beretu!
      Me gustan tomar mis copas
      Żubrówka es lo mejor!

  2. poszukaj na stronkach , fiber 23/08/04 20:48
    porno... Co chwilę się reklamują z nowymi fotkami codziennie via E-mail.
    pzdr.

    Analiza uryny może wykazać chorobę
    jednostki, analiza urny chorobę
    społeczeństwa

  3. TwojePC.pl , GregorP-Redakcja 23/08/04 20:49
    hie hie..

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

    1. Heh, serio? , Agnes 23/08/04 21:16
      zasypują cię spamem?

      Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
      Fizyk, a to jego Meta...

      1. Serio, serio.. , GregorP-Redakcja 23/08/04 21:34
        ..ale siem przyzwyczaiłem..

        ..No tears to cry, no feelings left,
        this species has amused itself to
        death....

        1. Spam z TwojePC to pikuś, , j23 23/08/04 22:35
          gorzej ŻE JAKIŚ IDIOTA W BERECIE Z ANTENKĄ, MAJĄCY NUMER IP 81.15.226.6 (mistrz-kc1olduo.org - to chyba "mistrz" od bereciarstwa) od dłuższego czasu wysyła do TwojePC Worm.Beagle.X z moim emailem jako nadawcą, a TwojePC wysyła mi komunikaty że ja im to wysyłam! A jak tu na boardzie zastanawiałem się czy DEBILI co mają przez ponad miesiąc zainfekowany system i rozsyłają robactwo nie karać mandatami, to zwyzywano mnie od faszystów (głównie PKort)...

          Dumny nosiciel moherowego beretu!
          Me gustan tomar mis copas
          Żubrówka es lo mejor!

          1. Ty się zając śmiej... , Kenjiro 24/08/04 13:03
            Ja bym pod ścianą ustawił nie tylko DEBILI z zarażonymi komputerami, ale też administratorów, którzy w swej wspaniałomyślności odbijają maile w nadzieji, iż może trafi do prawdziwego nadawcy (a niestety przy okazji powodują ok. 20% większy ruch, niż bez tego "powiadomienia").

            pozdrówka
            Kenjiro

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL