Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 3697 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Podzial lacza Internetowego , tom000 23/08/04 21:58
Szukam programu pod Windows, ktory podzieli mi w jakis 'inteligentny' sposob polaczenie internetowe miedzy komputery w sieci. Nie wiem, czy takie cos istnieje, ale chcialbym zeby np. jak nikt nie korzysta na innych komputerach z internetu, to urzytkownicy na innych komputerach mogli korzystac z niego z wieksza predkoscia. Jednak powinien byc pewien limit, ze jak np ktos zacznie sciagac pliki z netu, to zeby inni uzytkownicy tej sieci mogli spokojnie przegladac strony.

I tak jak wspomnialem wczesniej, jesli inni uzytkownicy podczas sciagania pliku nie beda korzystac z internetu, to zeby sciaganie szlo szybciej.

Czy istnieje jakis taki program. Jesli tak to jaki i skad mozna o sciagnac?

===============
Tomasz Chudyk
tom000@o2.pl

  1. pod windowsa raczej czegos takiego nie znajdziesz , no13 23/08/04 22:03
    musialbys linuxa zapodac, tam nazywa sie takie cos: HTB o ile dobrze pamietam ( http://pl.wikipedia.org/wiki/HTB ), do samego dzielenia lacza polecam WinRoute ( www.mspider.prv.pl )

    Iron Maiden

    1. no tak... , Yoghurt 23/08/04 22:06
      htb pod linuchem to wszystko zrobi... a pod winde to nie slyszalem o czyms takim

      root is a state of mind

  2. poczytaj to... , kicior 23/08/04 23:10
    http://www.microsoft.com/...featfunc/qualsrvc.mspx

    1. albo to , kicior 23/08/04 23:18
      http://bandwidthcontroller.com/features.html
      http://www.ntkernel.com/products/winpkfilter.shtml
      i kupa innych linków z gogli, chyba szukać ci się nie chciało.

  3. zainstaluj cproxy , pilot 24/08/04 11:27
    zainstaluj cproxy pod windowsem, tam mozesz ustalac transfery, poszukaj w wyszkiwarce cproxy, winroute, albo wejdz na trzepak.pl na forum, duzo jest o dzielenie netu!!!

    Moja stronka domowa:
    www.pilot.abc.pl Zobacz sam:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL