Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 02:49
 » cVas 02:41
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41

 Dzisiaj przeczytano
 7225 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wasze zdanie o HP LaserJet 4+ ? , tomekf 24/08/04 11:05
Witam,
Poszukuję badzo taniej i jeszcze tańszej w eksploatacji drukarki laserowej :D Znalazłem na allegro taką oto aukcję http://www.allegro.pl/show_item.php?item=29578135 z HP LaserJet 4+ za 219 zł. Znalazłem również kolejną aukcję z tonerem za 39.90 zł http://www.allegro.pl/show_item.php?item=29566702 który teoretycznie wystarcza na 6800 str. wydruku. Jakie macie o takim zestawie zdanie ? Czy to jest tak pięknę, że nie mam się nad czym zastanawiać i kupować w ciemno czy po prostu to kolejna bajka z tanią eksploatacją laserówki ?

Załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB -
http://pun.pl * Polskie wsparcie MyBB -
http://mybb.pun.pl

  1. super drukarki , ARTi 24/08/04 13:31
    do drukowania bardzo duzej ilosci stron na raz, drukarka dlugo sie rozgrzewa itp i sie nie nadaje do drukowania np. 2 faktur co 30 minut
    ogolnie to drukarki nie do zdarcia, mialem do czynienia z takimi co mialy i >500tys stron na liczniku i po konserwacji chodzily jak nowe.
    do zbiornika wchodzi 340gram proszku co w zalezonosci co drukujesz daje od 5 do 10 tys stron wydrukow, bebny za to bedziesz musial wymieniac prawie co kazde napelnienie bo 10tys stron robi swoje
    drukarki godne polecenia do duzej ilosci drukowania na raz

  2. Mój szef ma 4L , PKort 24/08/04 17:57
    nie do zdarcia. A do mojej IIs poprzedni użyszkodnik nasypał śrub - i nadal działa.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL