Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 02:49
 » cVas 02:41
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41

 Dzisiaj przeczytano
 7271 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Samoistne wlaczenie i wylaczenie sie kompa , Yorg 24/08/04 11:05
A wiec spalem sobie smacznie dzisiaj rano kiedy nagle COS mnie obudzilo. Okazalo sie ze komp SAM sie wlaczyl (w BIOSie nie mam ustawionego wlaczania sie kompa o okreslonej godzinie), po czym zanim windows zaczal sie ladowac wylaczyl sie. Dodatkowo drukarka (HP1100) wyplula pusta strone i tez sie wylaczyla.
Po chwili w okolicy zaczely wyc wszelakiej masci alarmy. Ktos ma pojecie co to moglo byc??

GG: 1706185
lub komórka :)

  1. jakies mocne , ViS 24/08/04 11:15
    spiecie w sieci?
    podepnij upsa bo jak Ci komputer dziala to miales szczescie :)

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. dziala bez problemu , Yorg 24/08/04 11:20
      a jak by sie spalil to firma energetyczna odda mi grzencznie cala kase za sprzet

      GG: 1706185
      lub komórka :)

      1. tak, po trzech latach procesu ;) , Master/Pentium 24/08/04 11:34
        pamiętaj w jakim kraju mieszkasz

        Nie ma tego złego , co by się w gorsze
        obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
        włącz komputer :-)

        1. no pamietam , Yorg 24/08/04 13:59
          widzisz - bo ja nie mieszkam w PL tylko w UK

          a to zmienia troszke postac rzeczy :)

          GG: 1706185
          lub komórka :)

      2. grzecznie to Cie moze elektrowania , Raphi 24/08/04 12:50
        pocałuwać w tyłek.
        Kolega napisał 3 lata - optymistycznie napisał...

        Najlepsze pomysły przychodzą
        zawsze w najdziwniejszych
        miejscach. http://hoonda.pl

        1. heheh - zobacz moja odpowiedz dla Master/Pentium , Yorg 24/08/04 14:00
          ...

          GG: 1706185
          lub komórka :)

          1. haa , Raphi 24/08/04 14:12
            to mnie masz...
            Nie zebym marudzil jak to w PL zle :)) Skad :)

            Najlepsze pomysły przychodzą
            zawsze w najdziwniejszych
            miejscach. http://hoonda.pl

            1. choc raz mi sie udalo ;) , Yorg 24/08/04 14:17
              a PL odwiedze juz za 13 dni - urlopik :)

              GG: 1706185
              lub komórka :)

              1. ekhm, ekhm... , Raphi 24/08/04 16:51
                Nie zebym marudzil czy cos takiego, ale, ekhm... czy nie ma lepszych miejsc :))

                Najlepsze pomysły przychodzą
                zawsze w najdziwniejszych
                miejscach. http://hoonda.pl

                1. nie to zebym marudzil , Yorg 24/08/04 22:43
                  ale lubie odwiedzac moich Prawdziwych Przyjaciol - i dlatego do pl

                  GG: 1706185
                  lub komórka :)

                  1. no to , Raphi 26/08/04 10:38
                    rzecz jasna zmienia postac rzeczy ;-)

                    Najlepsze pomysły przychodzą
                    zawsze w najdziwniejszych
                    miejscach. http://hoonda.pl

  2. To napewno UFO;) , Seba78 24/08/04 11:59
    123

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. oczywiście że UFO , myszon 24/08/04 21:56
      albo bin laden testuje nową broń - chce zasypać nas czystymi kartkami

  3. błąd Matrixa , Auror 24/08/04 16:59
    musisz wgrać patcha do Far Cry!

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. Ty sie chyba zaciales z tym patchem , Yorg 24/08/04 22:44
      nic dodac nic ujac

      GG: 1706185
      lub komórka :)

      1. pewnie sam nie wgrał , myszon 25/08/04 11:35
        i dlatego sie zaciął. Jakby miał patcha ten błąd by nie występował.

        1. masz mnie! , Auror 25/08/04 11:42
          :-O

          portnicki.com
          +++++++++++++
          portnicki@gmail.com

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL