 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » cVas 07:41 » Hrabia202 07:30 » kyusi 07:16 » Syzyf 07:00 » AfiP 06:48 » NWN 06:12 » hokr 05:17 » PeKa 05:11

Dzisiaj przeczytano 20079 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
polamany cd-romm , yyyy 25/08/04 17:53 mam dosc powazny problem (polamal ni sie cd rom zdosc waznymi danymi -na 3 czesci) zlozylem go do kupy ale naped nie widzi plyty. moze mi ktos poradzic czym i jak go odczytac podpis elektroniczny - ___ , coolman 25/08/04 17:58
heheee...leze i kwicze :Phttp://jet.blog.pl - hmm , kubazzz 25/08/04 18:05
bedzie duzym problemem dla ciebie jesli ci powiem, ze tego nie odczytasz?
A juz napewno w warunkach domowych.SM-S908 - tak , yyyy 25/08/04 18:45
dosc duzym a kto moze mi to odczytac podpis elektroniczny - prawdopodobnie , kubazzz 25/08/04 18:50
nikt bo nie da sie odtworzyc struktry plyty po jej peknieciu, a czesto zniszczona zostaje [przynajmniej czesciowa] warstwa, ktora jest odpowiedzialna za dane na plycie. Choc jak znam zycie sa pewnie jakies laboratoria, ktore za gruba kase moglyby odczytac lub sprobowac odzcytac chociaz pewna czesc danych.SM-S908 - moze ci to odczytac... , gorky 25/08/04 19:45
...z firm dzialajacych w Polsce np OnTrack - mysle ze w trzech tysiacach polskich zlotowek bys sie zmiescil...
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|