Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » JE Jacaw 09:09
 » Kenny 09:09
 » hokr 09:02
 » @GUTEK@ 09:01
 » cVas 08:55
 » Hrabia202 08:47
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48

 Dzisiaj przeczytano
 23277 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

AVG - duży problem !!! , nikelko 26/08/04 09:47
Mam taki problem. Instalowałem wczoraj u koleżanki na nowo XP + oprogramowanie. W związku z tym, że miała dysk zapchany jakimiś pierdułami nie mogłem zrobić formatu całego dysku. Zainstalowałem system + AVG oraz Zone Alarm. Puściłem skaner znalazł jakieś wiruski, ale nie na partycji systemowej. Następnie kilka resetów po instalacji pozostałego oprogramowania i dwa razy pojawił się monit AVG, że znalazł wirusa ( IRC/ i dalej nie pamiętam jak się nazywał). Następnie OfficeXp + na sam koniec XPAntispy i tu właśnie jest PROBLEM. System uruchamia się normalnie, ale ikonka AVG pojawia się na chwilę (ta obok zegara), po czym znika, po ręcznym uruchomieniu AVG nie odpala się, Zona Alarm też nie działa. Zainstalowałem Nortona i też się nie chce odpalić. Macie jakieś pomysły??? To wina wirusa czy może coś innego.
Dzięki za ewentualną pomoc.

  1. sprobuj to pobrac i uruchomic , Phate 26/08/04 09:53
    To szczepionka symanteca na kilka najpopularniejszych ostatnio wirusow - jak na moj gust to jeden z wirusow blokuje te programy...

    http://securityresponse.symantec.com/...Mydoom.exe

    Jesli nie dziala, wejdz na :
    http://www.mks.com.pl/pobierz-narzedzia.html
    wybierz beagla i pobierz szczepionke mksa
    (nie usuwa ona tylko beagla ale ilesnascie roznych wirkow)

    Pozdrawiam ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL