Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » cVas 10:36
 » hokr 10:33
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » wrrr 10:24
 » Wolf 10:20
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » KHot 10:02
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21

 Dzisiaj przeczytano
 26551 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[LINUX] Dwa pytania... , ::LinX:: 26/08/04 16:54
Mam zainstalowanego linux'a FedoraCore 2 i teraz mam dwa problemy tzn. :

1. Jak uruchomic tam karte TV oparta na chipset'cie Philips'a SAA7135 - dokladnie Yuan XepertVision 900

2. Mam czytnik kart pamieci a dokladniej 'HAMA 9in1 USB 2.0 Card Reader' urzadzenie jest prawidlowo wykrywane przez linux'a... ale jak wloze karte pamieci to jak ja zamontowac w systemie ??

Z gory dzieki za pomoc []P

MacBook Air 13,3

  1. pytanie do LinX'a... , CAREK13 26/08/04 18:56
    jak Ci chodzi Fedora core 2? bo slyszalem ze jakies problemy z bootloaderem sa, juz chyba z 2 miesiac mam ja na plytkach , ale nie zainstalowalem jeszcze...

  2. ]|[ , ::LinX:: 26/08/04 19:08
    ja nie mam zadnych problemow z boolader'em.. w sumie to smiga calkiem spoko.. tylko te dwie rzeczy mnie wkurzaja... wlasnie kompiluje nowe jadro... moze wtedy ta karta TV ruszy...:/

    MacBook Air 13,3

    1. aha , CAREK13 26/08/04 19:44
      a mozesz cos mi blizej powiedziec nt. karty graf.
      mam gf4 ti 4200, chce zainstalowac do niej stery i ani rusz, tak samo ze sterami pod nforce2, brakuje binutils. Gdy juz sciagne te biny to wtedy wywala mi nastepnu komunikat, ze znow czegos brakuje, jakie pakiety trzeba miec zainstalowane zeby wgrac stery? teraz mam auroxa 9.4, ale na wczesniejszych wersjach tez byly problemy, na fedorze core 1 tez, juz mi rece opadaja... pliz help :)

      1. u mnie , ::LinX:: 26/08/04 19:51
        nie bylo problemow z instalacja karty graficznej.. poprostu sciagnalem stery ze strony nvidii i puscilem instalacje... po instalacji wszystko chodzi dobrze.. trzeba tylko wyedytowac jeden plik konfiguracyjny X'ow.. ale to wszystko opisane jest w README...

        MacBook Air 13,3

        1. jesli nie bedziesz mial nic przeciwko to... , CAREK13 26/08/04 20:20
          pozawracam ci troche gitare na GG alboo @ to oczywiscie jak bedziesz mial czas bys mi pomogl ;)

          1. no spoko... , ::LinX:: 26/08/04 20:27
            .. nie ma sprawy...

            MacBook Air 13,3

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL