Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » cVas 11:50
 » DJopek 11:49
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » KHot 11:38
 » @GUTEK@ 11:34
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13

 Dzisiaj przeczytano
 29534 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Knajpki w Katowicach! , Danny 26/08/04 22:58
Potrzebuję pilnie jakiś namiarów na fajne knajpki w Katowicach - niedaleko centrum. Jeśli ktoś zna takie proszę o namiary!

  1. Geneza :) , PaszkfiL 26/08/04 23:06
    wypasiona knajpka... kolo na pianinku pogrywa, miła obsługa, klimatyzacja ... miodzio :) www.geneza.katowice.pl

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. tylko że nie dziąła im www :( , PaszkfiL 26/08/04 23:07
      ale ogólnie jest to w strone zawodzia - przystanek tramwajowy jest na przeciwko

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    2. Odp. , Danny 26/08/04 23:12
      OK - napewno wypróbuję - dzięki! To pianinko ...

      1. bardzo polecam ... , PaszkfiL 26/08/04 23:21
        ...a pianinko jest świetne ... ps. każda loża jest osobno podświetlana ostatnio prosiłem o zgaszenie światełka i lampe naftową to nie btyło najmniejszego problemu ... z uśmiechem na twarzy :)

        o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

        1. Odp. , Danny 26/08/04 23:30
          Też wypróbuję ... oczywiście ten uśmiech - także:) Dzięki

  2. Zależy... , Pron! 27/08/04 09:05
    Zależy co lubisz i co cię interesuje ;)
    Bo jeżeli kulturka i ą ę to ja się nie znam :)
    Ostatnio kumpela mi fajną knajpkę pokazała...taką raczej młodzieżową - Hipnoza na Placu Sejmu Śląskiego.
    Przeważnie DJ coś tam tworzy cały czas ale tam jest dosyć gorąco bo klymy nie ma :)

    Slalom alejkom!

  3. a cos w mroczniejszych klimatach? , yorg5 27/08/04 14:54
    takze w katowicach. czasem przyjezdzam i nie wiem gdzie sie podziac :)

    The Borg's frightening appearance
    may scare small children.

  4. Odp. , Danny 29/08/04 23:29
    Dzięki wszystkim - wróciłem! Geneza - spoko ale ja niestety nie trafilem na KONCERT - LIVE wiec i wrażenie nie takie ... Oprócz tego zwiedziłem jeszcze: INQbator - spoko (mroczniejsze :) ) oraz u Boba - również polecam! Miłej zabawy!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL